GENEL BAŞKAN, “İŞİTME ENGELLİLER VOLEYBOL MİLLİ TAKIMIMIZI KUTLUYORUZ”

İşitme Engelliler Voleybol Milli Takım Yardımcı Antrenörü Adem Özdemir, Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk’u makamında ziyaret etti. Ziyarette Türk Ulaşım-Sen Genel Başkanı Şerafettin Deniz, Türk Eğitim-Sen Genel Dış İlişkiler ve Basın Sekreteri Sami Özdemir de hazır bulundu.

Genel Başkan Koncuk, 2015 yılında Fransa’da Avrupa, 2016’da Amerika’da dünya, 2017 yılında ise Samsun’da şampiyon olan İşitme Engelliler Voleybol Milli Takımımızı başarılarından dolayı tebrik etti. Bayrağımızı en şekilde temsil ederek, milletimizi gururlandıran başarılara imza atan sporcularımızla, teşkilat olarak gurur duyduklarını belirten Koncuk, Milli Takım Antrenörü Adem Özdemir’in Türk Eğitim-Sen üyesi olmasında da ayrıca mutluluk duyduğunu söyledi.

Millet olarak, bizleri gururlandıran milli başarıların artmasının ülke adına sevindirici olduğuna dikkat çeken Koncuk, Konfederasyon olarak, her zaman milli sporcularımızın yanında olacaklarını belirterek şunları söyledi:

‘Kazanılan başarının engelli sporcular tarafından gerçekleşmiş olması tabloyu daha anlamlı kılmaktadır. Bugün ülkemizde yaşayan engellilerin aslında istenildiği zaman neler başarabileceğini bu sporcularımız göstermiştir. Kazanılan bu başarılar, kendilerini engelli diyerek eve kapatan vatandaşlarımıza da örnek olmalıdır’    

Kendilerini kabul eden Genel Başkan’a teşekkürlerini ileten Milli Antrenör Adem Özdemir, ise böyle bir teşkilatın üyesi olmaktan duydukları kıvancı dile getirdi.  Ziyarette. Türk Bayraklı üniformayı Genel Başkan’a hediye etti. Genel Başkan da şampiyon olan Milli Antrenörümüze için plaket ve hediye takdim ederek bir kez daha kazanılan şampiyonluğu kutladı.