ŞEHİTLERİMİZE ALLAH’TAN RAHMET DİLİYORUZ

Hatay'da kentin girişinde bulunan Bölge Trafik Müdürlüğü önündeki kontrol noktasına bir otomobilden açılan ateş sonucu 2 polis şehit oldu, 1 polis yaralandı. 
Bitlis’in Hizan İlçesi’nde de hain teröristler, yola tuzakladıkları el yapımı patlayıcıyı askeri aracın geçişi sırasında infilak ettirdi. Patlamada 2 asker şehit oldu, 1 asker de yaralandı. 
Konfederasyon olarak, saldırıları gerçekleştiren hain terör örgütünü lanetliyoruz.  Şehit olan polislerimize ve askerlerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına ve Türk Milletine sabırlar diliyoruz.  Saldırıda yaralanan polisimize ve askerimize de acil şifalar diliyoruz. 
Konuyla ilgili tepkisini dile getiren Genel Başkan İsmail Koncuk, “Hatay'da ve Bitlis’deki hain saldırılarda iki polisimiz ve iki askerimiz şehit olmuştur. Allah rahmet eylesin, mekanları cennet olsun. Sebep olanlar kahrolsun, inşallah.” dedi. Yaralı polisimize ve askerimize de acil şifalar dileyen Genel Başkan, saldırıyı yapan hainlerin bir an önce yakalanmasını istediklerini söyledi.