TÜRK METAL SENDİKASI’NA BAŞSAĞLIĞI DİLİYORUZ

8 Mart Dünya Kadınlar günü için Bursa’dan yola çıkan Türk Metal Sendikası üyesi kadınları taşıyan otobüsün yaptığı kazada 7 kişi hayatını kaybetmiş, 35 kişi ise yaralanmıştır. 

Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, bir taziye mesajı yayınlayarak, kazada hayatını kaybedenlere yüce Allah’tan rahmet, aileleri ve Türk Metal camiasına baş sağlığı diledi.

Genel Başkan Koncuk; 

“8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri nedeniyle başkent Ankara’da düzenlenecek olan etkinliğe katılmak üzere Bursa’dan Ankara’ya yola çıkan Türk Metal Sendikası üyesi  kadınları taşıyan otobüs kaza yapmış,  bu elim kazada 7 kişi hayatını kaybetmiş, 35 kişi ise yaralanmıştır.

Böylesine anlamlı bir günde, haklarını bir kez daha haykırmak ve bu güzel günü kutlamak için bir araya gelen kadınlarımızın yaşadığı üzücü kaza hepimizi derinden üzmüştür.

Bu üzücü kazada hayatını kaybedenlere Türkiye Kamu-Sen camiası adına yüce Allah’tan rahmet, aileleri, yakınları, Türk-İş ve Türk Metal ailesine baş sağlığı diliyorum. Yaralı kardeşlerimize de acil şifalar temenni ediyorum.