KONCUK: MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞOLSUN

Türk Silahlı Kuvvetlerinin El Bab’ta sürdürdüğü Fırat Kalkanı Harekatı'ndan bir acı haber daha geldi. 

Askerlerimize düzenlenen  bombalı araç saldırısında beş askerimiz şehit olurken, dokuz askerimiz ise yaralandı. 

Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, hain saldırı neticesinde şehit düşen askerlerimize yüce Allah’tan rahmet, aileleri ve Türk milletine baş sağlığı diledi.

Genel Başkan İsmail Koncuk baş sağlığı mesajında; 

“Ülkemizin güvenliği noktasında devam eden “Fırat Kalkanı” operasyonu çerçevesinde El Bab’ta kurulan hain tuzak sonucu beş askerimizin şehit olduğunu, dokuz askerimizin ise yaralandığını büyük bir üzüntüyle öğrendik.

Hem içte hem de dışta terör ve teröristlere yönelik büyük mücadele veren ülkemizin bu zor günleri atlatacağından en ufak bir şüphemiz yoktur. 

Ülkemizi ve bölgemizi kan gölüne çevirmek isteyen karanlık ellere verilecek en güzel cevap birlik ve beraberliğimiz olacaktır. 

Hem “Fırat Kalkanı” operasyonunda hem de içeride terörle mücadele eden ve bu yolda vatan müdafaası için canını ortaya koyan güvenlik güçlerimizin yüce Allah yardımcısı olsun. 

Türkiye Kamu-Sen camiası adına, Fırat Kalkanı operasyonunda şehit olan askerlerimize ve tüm şehitlerimize bir kez daha yüce Allah’tan rahmet, aileleri ve Türk milletine baş sağlığı diliyorum. Yaralılarımıza acil şifalar temenni ediyorum.” dedi.