EBEDİYETE İNTİKAL EDEN YÖNETİCİLERİMİZ VE ÜYELERİMİZ İÇİN MEVLİD-İ ŞERİF OKUTTUK

Türkiye Kamu-Sen’in sendikal mücadelesi esnasında hakkın rahmetine kavuşan Genel Merkez yöneticileri, şube, il ve ilçe organlarında görev yapan yönetici ve üyelerimiz için Genel Merkezimizde Mevlid-i Şerif okutuldu. 

Kuran-ı Kerim tilavetinin ardından ebediyete intikal eden üyelerimiz için hatim duası yapıldı ve Mevlid-i Şerif okutularak, merhumların ruhları için ikramlarda bulunuldu.

Anma programına Konfederasyonumuza bağlı sendikalarımızın Genel Başkanları, Genel Merkez Yöneticileri, yaşamını yitirmiş olan merkez, şube, il, ilçe yöneticilerimiz ve üyelerimizin aileleriyle birlikte çok sayıda davetli de katıldı.

ÖNDER KAHVECİ: TÜRKİYE KAMU-SEN VEFASINI HER FIRSATTA ORTAYA KOYAN BİR KURULUŞTUR

Ebediyete intikal eden Yöneticilerimize ve üyelerimize rahmet dileyen Türkiye Kamu-Sen Genel Sekreteri ve Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, “Bu kutlu camiada çok insanımızın emeği var ve bugün aramızdan ayrılan Genel Başkanlarımız, Genel Merkez Yöneticilerimiz, Şube Başkanlarımız, iş yeri temsilcilerimiz ve üyelerimiz var. Her yıl Kasım ayında onları anmak ve yad etmek maksadıyla dualar ediyoruz. Cenab-ı Allah dualarımızı kabul etsin. Türkiye Kamu-Sen vefalı bir kuruluştur. Biz şuna inanıyoruz, bir kurum kendini geleceğe taşıyacaksa geçmişini ve değerlerini unutmadan onları yaşatarak geleceğe taşır. Türkiye Kamu-Sen vefasını her fırsatta ortaya koyabilen yegane bir kuruluştur. Bundan sonrada hakka yürüyen arkadaşlarımızı yad etmeye, minnet ve şükranla anmaya devam edeceğiz. Bu mücadelenin içerisinde onların emekleri çok fazla. Bu vesileyle hem dava arkadaşlarımızı hem de aziz şehitlerimizi tekrar anıyor, yüce Allah’tan rahmet diliyorum” dedi.