KONCUK: TERÖR İĞRENÇ YÜZÜNÜ BİR KEZ DAHA GÖSTERDİ!

Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, Ankara'da yaşanan hain saldırıya ilişkin bir kınama mesajı yayınladı.
Genel Başkan İsmail Koncuk mesajında;
Başkentimiz Ankara'da akşam saatlerinde askeri servis araçlarına yönelik olarak haince düzenlenen saldırıyı şiddetle kınıyor ve lanetliyorum.
Dili, dini, vatanı ve milleti olmayan terör bir kez daha iğrenç yüzünü göstermiştir.
Ülkemizin birliğine, beraberliğine, kardeşliğine ve bekasına yönelik bu saldırının ardındaki güçler bir an önce gün yüzüne çıkarılmalı ve adalete teslim edilmelidir. 
Bilinmelidir ki, Türk milleti hiçbir şekilde tehditlere boyun eğmeden bu vatanın birliği ve dirliği için mücadelesini ebediyete kadar sürdürecektir.
Haince ve alçakça düzenlenen bu saldırı Türk milletinin üzerinde oynanan kalleş oyunların bir göstergesidir. Ancak, milletimiz her zaman olduğu gibi bu çirkin oyunları bozacak ve hainler emellerine asla ulaşamayacaktır.
Türkiye Kamu-Sen camiası olarak, Ankara'da yaşanan bu hain ve kalleş saldırıyı bir kez daha lanetliyor, hayatlarını kaybeden vatandaşlarımıza yüce Allah'tan rahmet, yakınlarına ve Türk milletine baş sağlığı diliyor, yaralılarımıza acil şifalar temenni ediyorum.
 

İsmail Koncuk
Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı