MALİYE BAKANI NACİ AĞBAL’I ZİYARET ETTİK

Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk ve Türkiye Kamu-Sen Yönetim Kurulu üyeleri Maliye Bakanı Naci Ağbal'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

KONCUK: EKONOMİK VE MALİ SORUNLARIN ÇÖZÜMÜNÜ HEYECANLA BEKLİYORUZ

Genel Başkanımız İsmail Koncuk Bakan Ağbal'a yeni görevinde başarılar dilerken kamu çalışanlarının yığınla çözüm  bekleyen sorunları olduğunu, bunların başında da özellikle mali konuların geldiğine vurgu yaptı. Koncuk, "Yeni görevinizin hayırlı ve uğurlu olmasını diliyoruz. Yıllardır Maliye Bakanlığı içerisinde çeşitli görevlerde bulunan ve kurumu yakından tanıyan bir şahsiyetin bugün Maliye Bakanı olarak en tepe noktada görev yapacak olması bizleri memnun etmiştir.

Ülkenin ve kamu çalışanlarının beklentileri ortadadır. Özellikle kamu çalışanlarının yığınla bekleyen sorunları içerisinde başlıca sorunların ekonomik ve mali alanda olduğunu biliyoruz. Bunların çözümü noktasında Maliye Bakanlığı’nın alacağı tedbirler ve atacağı adımları heyecanla bekliyoruz” dedi.

Genel Başkanımız İsmail Koncuk, Maliye çalışanları ve çalışma hayatının çözüm bekleyen öncelikli sorunlarının yer aldığı bir raporu da Maliye Bakanı Ağbal’a sundu.

NACİ AĞBAL: ZİYARETİNİZDEN MEMNUNİYET DUYDUM

Maliye Bakanı Naci Ağbal ise, Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk ve Yönetim Kurulu Üyelerimizin ziyaretinden büyük memnuniyet duyduğunu belirterek, gündeme getirilen tüm sorunların takipçisi olacağını belirtti. Bakan Naci Ağbal,  konfederasyonumuza çalışmalarında başarılar diledi.

Maliye Bakanı Naci Ağbal’a gerçekleştirdiğimiz ziyarete, Türkiye Kamu-Sen Genel Sekreteri ve Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, Türkiye Kamu-Sen Genel Teşkilatlandırma Sekreteri ve Türk Büro-Sen Genel Başkanı Fahrettin Yokuş, Türkiye Kamu-Sen Genel Mevzuat Sekreteri ve Türk Enerji-Sen Genel Başkanı Mehmet Özer, Türkiye Kamu-Sen Genel Basın Sekreteri ve Türk Haber-Sen Genel Başkanı Sedat Yılmaz, Türk Kültür Sanat-Sen Genel Başkanı Hasan Hüseyin Yılmaz’da katıldı.

 

GENEL BAŞKAN İSMAİL KONCUK’UN MALİYE BAKANI NACİ AĞBAL’A SUNDUĞU RAPORUN TAM METNİ İÇİN TIKLAYINIZ