YAZILI SINAVA GİRECEK ÜYELERİMİZE SENDİKAMIZDAN ONLINE DENEME SINAVI

Sendikamız ile Mebpersonel arasında MEB Müdür Yardımcılığı sınavına hazırlanan  üyelerimiz için yaptığımız sözleşme gereği 2016 MEB Yönetici Atama Yönetmeliğine uygun olarak  Türk Eğitim-Sen üyelerine 2(iki) adet MEB Müdür yardımcılığı online deneme sınavı hizmeti ücretsiz verilecektir.

Üyelerimiz sendika şubelerinden alacakları aktivasyon kodu ile  www.muduryardimciligi.com/turk-egitim-sen-uyelerine-ozel-2-online-deneme-sinavi linki üzerinden aktivasyon kodlarını aktif hale getireceklerdir. Bunun için www.muduryardimciligi.com Sitesine üye olmaları gerekmektedir.

Bu aktivasyon kodu 2 (iki) deneme sınavı için kullanılabilecek ve bilgileriniz kesinlikle 3. Kişilerle paylaşılmayacaktır.

1.Deneme sınavı 28.01 2016 tarihinden itibaren müdür yardımcılığı sınav tarihine kadar 2. Deneme sınavı ise 06. 02 2016 tarihinden itibaren aktif olacak ve üyelerimiz tarafından çözülebilecektir.

Alanında uzman kişilerce hazırlanan MEB Müdür yardımcılığı deneme sınavları  ile; Üyelerimiz deneme sınavı sonunda ; doğru yanlış sayılarına göre puanlarını öğrenebilecek,Türkiye genelinde  ve ilindeki başarı sırasını öğrenebilecek; Katılım sayısı ,sınav aktif olduğu sürece yenilenecek ve üyelerimiz katılım arttıkça sıralamasını gözlemleyebilecektir.

Not: Üyelerimiz www.muduryardimciligi.com sitesinde kendilerine ÜCRETSİZ olarak tanımlanan 2(iki) deneme sınavı dışında www.muduryardimciligi.com sitesinden satışa sunulan diğer deneme sınavlarını satın almak istemeleri halinde gerekli ödemeyi kendileri yaparak, indirimli alabileceklerdir. (Beş deneme sınavı 12.99 TL yerine, 10 TL'ye verilecektir. )