Sendikamıza gün geçmiyor ki bir usulsüz atama haberi daha gelmesin… Almış olduğumuz duyumlar, gördüğümüz atama sebebi “bakan onayı” olan atama kararnameleri bizleri hayrete düşürüyor. Bunların önüne geçebilmek için resmi yazışmalarımız ve yargıda da hukuk mücadelesini devam ettiriyoruz.
Milli Eğitim Bakanlığı Cumhuriyet tarihimizin en kötü yönetim örneklerinden birini göstererek maalesef tarihe geçmiştir. Onlarca insan gerek Okul-Kurum Müdürü, Müdür Yardımcısı, şube müdürü atamalarında duyuru, yargıdan dönmeyecek Yönetmelik ve mevcut Yönetmelik doğrultusunda atama beklerken Bakanlık ve bizzat Sayın Bakan istediği kişiyi istediği yere ve atamaya devam etmektedir. Devletin baki, devleti yönetenlerin ise geçici olduğunu Sayın Bakan’ın hatırlaması ve bunu aklından hiç çıkarmaması gerekmektedir. Aksi takdirde ülkemiz karanlığa doğru sürüklenecektir. Bunun da sorumlusu başta Milli Eğitim Bakanı olmak üzere bu ülkenin yönetimine talip olan siyasi irade olacaktır.
Milli Eğitim Bakanlığı; Okul –Kurum Müdürü, Müdür Yardımcısı, şube müdürü atamaları, açıktan ve kurumlar arası atamalarda onlarca kişiyi dilediği şekilde yerleştirmiş ve hiçbir surette kariyer ve liyakat ilkelerini gözetmemiştir. 657 sayılı Yasanın 76. maddesinin arkasına sığınarak ve bu maddeyi dilediği gibi yorumlayarak hukuk devleti olma gereklerini hiçe saymıştır. Gerçekleştirilen atamalar hukuk dışıdır ve eğitim çalışanlarının tamamına, eğitime saygısızlıktır. Anayasa, yasalar yok sayılmıştır. Resmen hukuk çiğnenmiştir.
Usulsüz yapılan atamaların peşini bırakmayacağımız. Eğitim çalışanlarından feryatlar yükselmeye başlamıştır. Çok sayıda eğitim çalışanı sendikamıza bizzat gelerek, telefonla arayarak haksızlığa karşı tepki göstermemizi istemişlerdir. Eğitim çalışanları “Bu bana,okulumda görev yapanlara velhasıl tüm eğitim çalışanlarına saygısızlıktır” haksızlıklara karşı tek tepki gösteren yer olarak Türk Eğitim Sen’i arıyoruz. Ne olursunuz, yapılan haksız atamaların peşini bırakmayın, okullarda büyük huzursuzluklar yaşanmaya başladı, bu ülkenin yönetenler bunları görmüyor mu, Savcılar, sivil toplum örgütleri, siyasi partiler, sendikalar nerede, eğitim çalışanları kamplara bölünmek isteniyor, Lütfen… Lütfen sizlerden bu konuda girişimlerinizi bekliyoruz” diyen binlerce çalışandan telefonlar aldık. Telefon eden eğitim çalışanları sendikalarını da söylerken, sendikamız mensupları, sendikasız olanlar ve başka sendika üyesi olanlar tarafından sendikamız aranmıştır. Türk Eğitim Sen olarak eğitim yöneticiliğinde kayırmacılığa karşıyız, kişilerin görüşlerine göre değerlendirilmesine karşıyız. Yönetici atama da ölçü liyakattir, kariyerdir. Bakanlığa ve Sayın Bakan’a da yapmaları gerekenler hususunda çağrılarımızı yineliyoruz: “ Yapılan usulsüz atamaları durdurun! Yapılanları iptal edin! “
Milli Eğitim Bakanlığı’nın “Bakan Onaylı” 76. Maddeye dayandırarak yaptığı atama eğitim çalışanlarının tamamına yapılan bir hakarettir. Eğitim çalışanları bu atamalara karşı sessiz kalmamalı, hukuksuzluğa geçit vermeyecek davranışı göstermelidir.
Yapılan atamaların iptal edilmesi halinde, bundan sonra kimse keyfi atama yapamayacaktır. Kariyer ve liyakate göre atama yapıldığında okul ve kurumlarda huzur olacak, çalışanlar birbirine farklı bakmayacak, kutuplaşma, kamplaşma olmayacak, eğitimde başarı konuşulacaktır. Biliyoruz ki eğitim çalışanlarının istediği de budur. İşte şimdi bunun zamanı. Yapılan atamalara “DUR” diyelim. 76. Madde denilerek bakan oluruyla nereye atama yapılıyorsa bu yerlere dilekçe ile başvuruda bulunalım. “Bende bu okula, kuruma atanmak istiyorum” diyelim. Şartı tutan, puanına güvenen eğitim çalışanları, bu görevi yerine getirecektir. Dilekçeniz idare tarafından kabul görmediğinde hak aramayı yargıda sürdürerek, atamayı yapanlara cevap verelim. Bu cesareti gösterecek binlerce eğitim çalışanı olduğunu biliyoruz. Türk Eğitim Sen olarak dilekçe ile başvuruda bulunanlara her türlü hukuksal destek sağlanacak ve tüm mahkeme masrafları sendikamızca karşılanacaktır.
Keyfiliğe son verelim. Görev hepimizin. Türk Öğretmenleri hukuk dışı anlayışa geçit vermeyecektir.
USULSÜZ ATAMA LİSTESİ
(Okul-Kurum Müdürü ve Müdür Yardımcısı Atamaları)
İLLER
76. Maddeye Göre Ataması Yapılanlar
ADI SOYADI
Eski Görev Yeri/Görevi
Yeni Görev Yeri/Görevi
NEVŞEHİR Mustafa ÇAVUŞ A. Baran Numanoğlu İ.Ö.O /Müdür Yardımcısı Ürgüp Tesan Anadolu Öğretmen Lisesi /Müdür NEVŞEHİR İlkay YAMAÇ Merkez Anadolu Meslek Lisesi /Müdür Yardımcısı Merkez Anadolu Meslek Lisesi /Müdür NEVŞEHİR F. Baki GÜNEŞ Ürgüp Anadolu Meslek Lisesi/Müdür Yardımcısı Ürgüp Anadolu Meslek Lisesi/Müdür KAYSERİ Muhammet KARADURAN Kocasinan M.Germirli İmam Hatip Lisesi/Müdür Adana İmam Hatıp Lisesi/Müdür KIRIKKALE Atilla Necdet AYDIN Kırıkkale Merkez Öğretmen Evi Akşam Sanat Okulu/Müdür Vekaleten Kırıkkale Merkez Öğretmen Evi Akşam Sanat Okulu/Müdür SİNOP Metin ŞEKER Sinop Anadolu Teknik Endüsti Lisesi /Müdür Yardımcısı Sinop Öğretmen Evi /Müdür TRABZON Adnan ÇAKIROĞLU Trabzon Merkez Çağlayan Adnan Menderes Lisesi/Müdür Trabzon Merkez Kanuni Anadolu Lisesi/Müdür AKSARAY Mustafa NARİN Aksaray Şehit Ali Er Anadolu Lisesi/Müdür Yardımcısı Aksaray Yunus Emre Lisesi/Müdür BİTLİS İhsan AYKUT Bitlis Tatvan Zeki Ergezen İ.Ö.O /Müdür Yardımcısı Tatvan Öğretmen Evi /Müdür ANKARA Bahri YILDIZBAŞ Çankaya Gülen Muharrem Pakoğlu İ.Ö.O’na müdür ANKARA Mehmet ŞAHİNBAŞ Pursaklar Akyıldız Anadolu Lisesi/Müdür Yardımcısı Pursaklar Akyıldız Anadolu Lisesi/Müdür ANKARA İsmail AKBIYIK Sincan 100. Yıl İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Çankaya Yasemin Karakaya İ.Ö.O/Müdür Vekili ANKARA Mustafa ÜNAL Ankara Pursaklar Dedekorkut Lisesi/Müdür Yardımcısı Ankara Pursaklar Dedekorkut Lisesi/Müdür ANKARA Şerafettin FİDENAY Çankaya Gazi Osman Paşa İ.Ö.O/Müdür Nejla İnan İpekçi İ.Ö.O/Müdür ANKARA Vural ÇAKIR Ankara MEM İl Emri/Öğretmen Uluğbey Anadolu Lisesi/Müdür ANKARA Oğuz YÜCEL Gölbaşı Halk Eğitim Merkezi /Müdür Yardımcısı Gölbaşı Halk Eğitim Merkezi /Müdür ANKARA Serkan UYAK Gölbaşı İncek Melek İpek İ.Ö.O/Müdür Çankaya Ahmet Haşim İ.Ö.O/Müdür ANKARA Haluk SANİ Gölbaşı Karagedik ÇPL/Müdür Kirami Refia Alemdaroğlu Anadolu Lisesi/Müdür ANKARA Gülderen ÖZDEMİR Ankara Keçiören Yamantürk Tic.Mesl.Lisesi/Öğretmen EARGED 6. Akşam Sanat Okulu /Müdür Yardımcısı ANKARA Adil YAMAN İl Genel Meclis İ.Ö.O/Müdür Ayhan Sümer Anadolu Lisesi/Müdür ANKARA Ali ÖZLİ Polatlı Anadolu İmam Hatip lisesi/Müdür Başyardımcısı Polatlı Anadolu Kız Meslek ve Kız Meslek Lisesi/Müdür ANTALYA Osman MUSARA Antalya Güvenlik İ:Ö:O/Müdür Yandımcısı Antalya Aksu Anadolu Lisesi/Müdür ANTALYA Bekir DURMAZ Antalya Serik Endüstri Meslek Lisesi/Müdür Yardımcısı Antalya Serik Endüstri Meslek Lisesi/Müdür ANTALYA Kadriye İlkay GÜNAY Antalya Kepez İsmet İnönü Kız Meslek Lisesi/Müdür Yardımcısı Antalya Kepez İsmet İnönü Kız Meslek Lisesi/Müdür ELAZIĞ Fikret ERTAN Muharrem Göktayoğlu Lisesi/Müdür Ahmet Kabaklı Anadolu Öğretmen Lisesi/Müdür ELAZIĞ Ahmet KARABULUT Hulusi Sayın Lisesi/Müdür Kaya Karakaya Anadolu Lisesi/Müdür ELAZIĞ Yakup YILDIZ Hıdırsever Lisesi/Müdür Çubukbey Anadolu Lisesi/Müdür MERSİN Yusuf DUMAN Mersin Hizmetiçi Eğitim Merkezi/ Hizmetiçi Eğitim Enstitüsü/Müdür MERSİN Halit ÇOBAN Mersin Şevket Pozcu Lisesi Hizmetiçi Eğitim Enstitüsü/Müdür Yardımcısı MERSİN Zeki MÜTİŞ Mersin Atatürk Anadolu Teknik Lise ve Endüstri Meslek Lisesi Hizmetiçi Eğitim Enstitüsü/Müdür Yardımcısı MERSİN Şükrü ALÇIN Kasım Ekenler İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Halk Eğitim Merkezi /Müdür MERSİN Tuncay YILDIRIR Mersin Necatibey İ.Ö.O Hizmetiçi Eğitim Enstitüsü/Müdür Yardımcısı MERSİN Mehmet DAYIOĞLU Sadık Eliyeşil İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Anadolu Öğretmen Lisesi/Müdür MERSİN Hatice KILINÇ Kız Meslek Lisesi/Öğretmen Kız Meslek Lisesi/Müdür MERSİN Hanifi ÇİRKİN Mersin Anadolu Lisesi/Müdür MERSİN Oğuz KAYMAZ Mehmet Serttaş Anadolu Lisesi/Müdür MERSİN Hasan CAN Mersin Sosyal Bilimler Lisesi/Müdür MERSİN Cemal BARUT Mersin Spor Lisesi/Müdür MERSİN Yıldırım ALKIŞ Mersin İmam Hatip Lisesi/Müdür MERSİN muzaffer ARSLAN Mersin Fen Lisesi/Müdür MERSİN Hatice AYGAR Hacı Zarife Çelebi Anadolu Lisesi/Müdür MERSİN Ziya AYAZ Mersin Çağdaşkent Lisesi/Müdür MERSİN Ziya DOĞAN Mersin Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi/Müdür ERZURUM Erdal KORKMAZ Erzurum Sabancı İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Erzurum Hizmet İçi Eğitim Merkezi/Müdür ERZURUM Mahmut AĞIRMAN Çiftlik Ş. Bülent Karataş İ.ÖO/Öğretmen Hizmet İçi Eğitim Merkezi /Müdür Yardımcısı ERZURUM Müdahir BAYRAK İmam Hatip Lisesi/Öğretmen Hizmetiçi Eğitim Merkezi/Müdür Yardımcısı ERZURUM Önder ÖZ Yakutiye İmam Hatip Lisesi/ Hizmetiçi Eğitim Merkezi/Müdür Yardımcısı ERZURUM Yavuz KALİ ErzurumİbrahimHakkı Fen Lisesi/Müdür Yardımcısı Erzurum Spor Lisesi/Müdür ERZURUM Ömer GÜLEN Erzurum Ticaret Meslekve Anadolu Ticaret Meslek Lisesi/Müdür Yardımcısı Yıldızkent Nazifbey Ticaret Meslek Lisesi /Müdür ERZURUM İbrahim TURAN Abdurrahman Serif Beyguİ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Kültür Kurumu İ.Ö.O/Müdür ERZURUM Mücahit KORKUT Yunus Emre İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Polis Amca İ.Ö.O/Müdür ERZURUM Mustafa ÇİFÇİ Mesleki Eğitim Merkezi/Müdür Yardımcısı Atatürk Anadolu Tek. Lise ve End. Meslek Lisesi/Müdür ERZURUM Sıddık ESENGÜN Zübeybe Hanım İ.Ö.O/Öğretmen Hilalkent 125. Yıl İ.Ö.O/Müdür ERZURUM Mustafa KARATAŞ İsmetpaşa İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Nevzat Karabağ Anadolu Öğretmen Lisesi/Müdür ERZURUM Ahmet KIRICI K.Karabekir Anadolu Tek. Lise ve End. Meslek Lisesi/Müdür Yardımcısı Erzurum Nurettin Topçu Sosyal Bilimler Lisesi/Müdür ELAZIĞ Tahir CEVHER Merkez Anadolu Lisesi/Öğretmen Merkez Anadolu Lisesi/Müdür MUĞLA Mehmet Şinasi ÇÖVÜT Muğla Köyceğiz Atatürk İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Muğla Köyceğiz Anadolu Lisesi/Müdür MUĞLA Ramazan SARUHAN Fethiye Lisesi/müdür Yardımcısı Fethiye Ömer Özyer Anadolu Öğretmen Lisesi/Müdür MUĞLA Faruk KAYA Oalyan HFT. Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi/Öğretmen Fethiye Anadolu Lisesi/Müdür MUĞLA Eyüp AYDIN Fen Lisesi/Müdür Yardımcısı Fen Lisesi/Müdür VAN Fehim ALTUN Erciş İmam Hatip Lisesi /Öğretmen Erciş Anadolu Lisesi/Müdür VAN Şükrüllah YAVUZER Van Merkez Öğretmen Evi /Müdür Yardımcısı VAN Kurban ÖZDAŞ Van Hizmet İçi Eğitim Merkezi/Müdür Yardımcısı VAN Nusret AYDIN Van Hizmet İçi Eğitim Merkezi/Müdür Yardımcısı VAN Mehmet Nuri BEKİROĞLU Van Hizmet İçi Eğitim Merkezi/Müdür Yardımcısı ADANA İbrahim ŞAHİN Yüreğir Ticaret Borsası İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Sarıçam Sevim Tekin Lisesi/Müdür UŞAK Sezai BULACAK Uşak Anadolu Lisesi/Müdür Baş Yardımcısı Uşak Anadolu Lisesi/Müdür UŞAK Mehmet GERİK Bilim Sanat Merkezi/Müdür Yardımcısı Abdülkadir Kılavuz Anadolu Öğretmen Lisesi/ Müdür UŞAK Kamil ACAR Vala Gedik Lisesi/Müdür Yardımcısı Şevkat İ.Ö.O/Müdür UŞAK Şevki AVCI Kılcan İ.Ö.O/Öğretmen Uşak Öğretmen Evi /Müdür UŞAK Hüseyin KILIÇ Eşme Şehit Ali İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Turan Akçay İ.Ö.O/Müdür UŞAK Mehmet ÇELİKOĞLU Eşme Armutlu İ.Ö.O/Müdür Ergenekon İ.Ö.O /Müdür UŞAK Fahri UÇAR Ömer Bedrettin İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Endüstri Meslek Lisesi /Müdür UŞAK Zeki KÖSE Besim Atalay İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Besim Atalay İ.Ö.O/Müdür UŞAK Ramazan AKAR Uşak Öğretmen Evi/Müdür Yardımcısı Bireylül İ.Ö.O /Müdür UŞAK Ufuk KESKİN Nuri Şeker İ.Ö.O /Müdür UŞAK İsmail SAĞIROĞLU Halit Ziya Uşaklıgil İ.Ö.O/Öğretmen Mehmet Akif Ersoy İ.Ö.O/Müdür UŞAK Oktay UZEL Ganime Özadam İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Timur Ertürk İ.Ö.O /Müdür UŞAK Fahriye UZEL Hesna Özgöbek Anaokulu/Öğretmen Hesna Özgöbek Anaokulu/Müdür UŞAK İbrahim ÇAKIN Muharremşah İ.Ö.O /Müdür UŞAK Süleyman GEÇİCİ Mustafa Sesli İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Gazi Mustafa Kemal İ.Ö.O /Müdür UŞAK Hamza YILDIRIM Eşe-Halil Erdoğdu İ.Ö.O/Müdür Ganime Özadam İ.Ö.O/Müdür UŞAK Osman BALTA Öğrt. Mahmut Özgöbek İ.Ö.O/Müdür UŞAK Yunus BARLIHAN Alper Günbayram Lisesi/Öğretmen Hasan Zeki Boz Lisesi /Müdür UŞAK Sadet TAŞÇI And. Meslek ve Kız Meslek Lisesi/Müdür Yardımcısı And. Meslek ve Kız Meslek Lisesi/Müdür UŞAK Ali Kemal GÜRLEVİK Alper Günbayram Lisesi/Öğretmen Alper Günbayram Lisesi /Müdür UŞAK Ülfet SATI Ömer Bedrettin İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Vala Gedik Lisesi/Müdür UŞAK Sezayi ULUÇAY Mehmetçik İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Mehmet Sesli İ.Ö.O/Müdür UŞAK Ali TOKAT Fatih İ.Ö.O /Müdür UŞAK Osman ÇELİK Şehit Tuncay Durmuş ÇPL/Müdür Yardımcısı Eşme Avcı Anadolu Öğretmen Lisesi/Müdür UŞAK Murat ÖZEN Aybey İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Mehmet Akif Ersoy Eğitim ve Uygulama İ.Ö.O /Müdür UŞAK Dündar COĞUPLUGİL Karahallı Hasan Gürel İ.Ö./Öğretmen Karahallı Mehmet Yeşil İ.Ö.O /Müdür UŞAK Recai UĞUR Fen Lisesi/Müdür Başyardımcısı Fen Lisesi/Müdür MANİSA Tahsin BOZKURT Turgutlu İmam Hatip Lisesi/Müdür Yardımcısı Turgutlu Halil Kale Fen Lisasi/Müdür MANİSA Derviş KILIÇ Ticaret Meslek Lisesi/Müdür Yardımcısı Mehmet Akif Ersoy Lisesi/Müdür MANİSA Ahmet GEDİK Selendi Anadolu Öğretmen Lisesi/Müdür Yardımcısı Selendi Anadolu Öğretmen Lisesi/Müdür MANİSA Ömer ÖZBEK Demirci Sağlık Meslek Lisesi/Öğretmen Demirci Sağlık Meslek Lisesi/Müdür MANİSA Halil CAN Soma Anadolu Lisesi/Öğretmen Soma Anadolu Lisesi/Müdür MANİSA Erdoğan KILINÇ Kırkağaç Cumhuriyet Rıza N.Dolmanİ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Kırkağaç H.İsmail Dereköy Anadolu Lisesi/Müdür MANİSA Sami GÜNNÜ Akhisar Sağlık Meslek Lisesi/Öğretmen Akhisar Sağlık Meslek Lisesi/Müdür MANİSA Zeki AKGÜL Akhisar Anadolu Lisesi/Müdür Başyardımcısı Akhisar Anadolu Lisesi/Müdür MANİSA Mustafa ÖRNEK Merkez Dr. Ömer Faruk Meriç İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Merkez 85. Yıl Ç.P.Lisesi/Müdür MANİSA Ayhan ÇİLELİ Merkez Mesleki Eğitim Merkezi/Müdür Başyardımcısı Merkez METEM /Müdür MANİSA Orhan YILMAZ Vicdan Karaosmanoğlu İ.Ö.O/Öğretmen Manisa Öğretmen Evi Müdür Yardımcısı MANİSA Yasin UĞURTAY Salihli Altınordu İ.Ö.O/Öğretmen Salihli Öğretmen Evi/Müdür MANİSA İdris AVŞAR Hasan Kürek Anadolu Lisesi/Müdür Yardımcısı Manisa İl Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu /Müdür MANİSA Mahmut YENEN Salihli Halk Eğitim Merkezi/Müdür Başyardımcısı Salihli Halk Eğitim Merkezi/Müdür MANİSA Murat AKOĞLU Manisa Cemal Ergün İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Manisa TOKİ İ.Ö.O/Müdür MANİSA Ertuğrul ÇELİK Manisa Gölmarmara Anadolu Lisesi/Öğretmen Manisa Gölmarmara Anadolu Lisesi/Müdür ESKİŞEHİR Fehmi GÖKMEN Kılıçoğlu Anadolu Lisesi/Müdür Yardımcısı Cemal Mümtaz Anadolu Lisesi/Müdür ESKİŞEHİR Ali İhsan BAYRAKTAR Kılıçoğlu Anadolu Lisesi/Müdür Yardımcısı Fatih Fen Lisesi/Müdür ESKİŞEHİR Halil GÖRESİNE Eskişehir Öğretmen Evi /Müdür ESKİŞEHİR İsmail SAVTEKİN Yunus Emre End. Mes. Lisesi/Müdür Yardımcısı Yunus Emre End. Mes. Lisesi/Müdür ESKİŞEHİR Berkan ONGAN Milli Zafer İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Eskişehir Spor Lisesi/Müdür ESKİŞEHİR Mustafa ÖZCAN Eskişehir İl Milli Eğitim/Şube Müdür Vekili Eskişehir Sosyal Bilimler Lisesi/Müdür ESKİŞEHİR Kerim ERZİNCANLI Eskişehir İl Milli Eğitim/Şube Müdür Vekili Türk Telekom And. Meslek Lisesi/Müdür ESKİŞEHİR Hüseyin DUMAN Ticaret Borsası Lisesi/Müdür Yardımcısı Yunus Emre And.Meslek Lisesi/Müdür ESKİŞEHİR Ahmet KESKİN Sarar İmam Hatip Lisesi/Müdür ESKİŞEHİR Bülent ÜZMEZ Yılmaz Çetintaş Lisesi/Müdür ESKİŞEHİR Emine TUÇ Murat Atılgan İ.Ö.O/Müdür ESKİŞEHİR İsmail ALTINKAYNAK Osmangazi İ.Ö.O/Müdür ESKİŞEHİR Zeynel CENGİZ Fahri Günay İ.Ö.O/Müdür ESKİŞEHİR Yakup DUMLU Av. Şahap Demirer İ.Ö.O/Müdür ESKİŞEHİR Kamil UZUN Yunus Emre Lisesi/Müdür ESKİŞEHİR Ahmet OFLU Eti Maden İşletmeleri İ.Ö.O/Müdür ESKİŞEHİR Önal TAŞDEMİR Atatürk Sağlık Meslek Lisesi/Müdür ESKİŞEHİR Önder UÇAK Sami Sipahi İ.Ö.O/Müdür İSTANBUL Ayşe EROL İstanbul Sabancı Öğretmen Evi/ Müdür İSTANBUL Murat Mücahit YENTÜR Fatih Ahmet Rasim Lisesi/Müdür Yardımcısı Çapa Anadolu Öğretmen Lisesi/Müdür İSTANBUL Vedat KARABAYIR Çatalca And. İHL /Öğretmen Fatih İstanbul And. Lis/Müdür İSTANBUL Serdar KARATAŞ Beşiktaş M. Ali Büyükhanlı Tic. Mes. Lis/Müdür Yardımcısı Fatih Sultanahmet Suphi Paşa Tic. Mes. Lis/Müdür İSTANBUL Ulviye BAYAR Ümraniye Kız Meslek Lisesi/Müdür Başyardımcısı Ümraniye Kız Meslek Lisesi/Müdür İSTANBUL Hacı Ali KORKMAZ Fatih Çapa Atatürk İ.Ö.O/Öğretmen Beşiktaş İ.Ö.O/Müdür İSTANBUL Güner TUHAN Beyoğlu İTO Terzilik Mes. Lisesi/ Müdür Yardımcısı Beyoğlu İTO Terzilik Mes. Lisesi/ Müdür İSTANBUL Bahattin AYTAŞ Sağcılar Evren İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Bağcılar Mahmutbey İ.Ö.O/Müdür İSTANBUL Adnan ÇAŞKURLU Güngören Ergün Öner-Mehmet Öner And.Lisesi/Müdür Yardımcısı Güngören Ergün Öner-Mehmet Öner And.Lisesi/Müdür İSTANBUL Faruk UMAÇ Bayrampaşa Nail Reşit İ.Ö.O/Öğretmen Başakşehir Halk Eğitim Merkezi/ Müdür İSTANBUL Mustafa YILMAZ Bayrampaşa İnönü EML/Vekil Müdür Yardımcısı Bağcılar EML/Müdür İSTANBUL İsmail CAN Şehremini Anadolu Lisesi/Müdür Başyardımcısı Şehremini Anadolu Lisesi/Müdür İSTANBUL Zeki Baki UZUN Eyüp Ortakçılar Lisesi/Müdür Başyardımcısı Fatih Semiha Ayverdi And. Lisesi/Müdür İSTANBUL Abdülaziz YENİYOL Fatih Vedide Baha Pars İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Fatih Pertevniyal Lisesi/Müdür İSTANBUL Yılmaz ARSLAN Güngören Gençosman İMKB Tic. Mes.Lisesi/Müdür Yardımcısı Bakırköy Yeşilköy And.Lisesi/Müdür İSTANBUL Hasan YALÇIN YAYLA Bayrampaşa İ.Ö.O/Müdür Başyardımcısı Bayrampaşa İ.Ö.O/Müdür İSTANBUL Selami YALÇIN Ümraniye Mebruke-Salih Koçak İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Ümraniye Erkut Soyak İ.Ö.O/Müdür İSTANBUL Sinan TABAN Kadıköy Anadolu Meslek Lisesi/Müdür Yardımcısı Kadıköy Kenan Evren Anadolu Lisesi/Müdür İSTANBUL Ercan YAREN Bakırköy Aanadolu İmam Hatip Lisesi/Müdür Yardımcısı Bakırköy Aanadolu İmam Hatip Lisesi/Müdür İSTANBUL Mustafa CİNGÖZ Maltepe Nazmi Duhani İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Münevver Şefik Fergay İ.Ö.O/Müdür İSTANBUL Lokman YILMAZ Kadıköy Akşam Sanat Okulu/Müdür Yardımcısı Bostancı Halk Eğitim Merkezi/Müdür İSTANBUL Ramazan AŞÇI Küçükçekmece Kadriye Moroğlu Lisesi/Müdür Yardımcısı Küçükçekmece Prof.Dr. Sebahattin Zaim Lisesi/Müdür İSTANBUL Ahmet YÖNEM Bağcılar Ragıp Akın İ.Ö.O/Müdür Başyardımcısı Bakırköy Ataköy Lisesi/Müdür İSTANBUL Necmettin COŞKUN Kağıthane Anadolu Lisesi/Müdür Başyardımcısı Kağıthane Anadolu Lisesi/Müdür İSTANBUL Necati TEKBAŞ Küçükçekmece Dr. İffet Onur İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Küçükçekmece TOKİ Ertuğrul Gazi İ.Ö.o/Müdür İSTANBUL Adil DAYIOĞLU Gaziosmanpaşa Küçükköy Kız Teknik ve Anadolu Meslek Lisesi/Müdür Yardımcısı Gaziosmanpaşa Behçet Cambaz Lisesi/Müdür İSTANBUL Kenan İLHAN Beylikdüzü Bizimkent İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Büyükçekmece Kumburgaz Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi/Müdür İSTANBUL Abdurrahman TOPUZ Bağcılar Barbaros Lisesi/Öğretmen Bahçelievler 1. Akşam Sanat Okulu/Müdür Yardımcısı İSTANBUL Ünal Cengiz KAPISIZ Adalar Halk Eğitim Merkezi /Müdür Yardımcısı Adalar Halk Eğitim Merkezi /Müdür İSTANBUL Hanifi ERÇETİN Bakarköy Halk Eğitim Merkezi/Müdür Yardımcısı Güngören Halk Eğitim Merkezi/Müdür İSTANBUL Mesut İLHAN Şişli İstanbul Sanayi Odası Vakfı Teknik ve End. Lisesi/Müdür Yardımcısı Şişli İstanbul Sanayi Odası Vakfı Teknik ve End. Lisesi/Müdür İSTANBUL Serkan GÜR Bağcılar Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi/Müdür Yardımcısı Beşiktaş İsov-Dinçkök Teknik ve End. Mes.Lisesi/Müdür İSTANBUL Aydın BİNGÖL Bağcılar Malazgirt İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Şişli Öğretmen Evi ve Akşam Sanat Okulu /Müdür İSTANBUL Fatih TÜRKÖZ Esenler Atışalanıİ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Esenler Atışalanıİ.Ö.O/Müdür İSTANBUL Mustafa OTHAN Tekirdağ Marmara Ereğlisi ÇPL/Müdür Şişli Anadolu Öğretmen Lisesi/Müdür İSTANBUL Nazım YURDAGÜL Kadıköy Sener Birsöz İ.Ö.O/Müdür İSTANBUL Mehmet YAVUZCAN Çemberlitaş And. Lisesi/Müdür İSTANBUL Önder ARPACI Ataşehir TEB İ.Ö.O/Müdür İSTANBUL Yaşar DEMİRCAN İhsan Kurşunoğlu And. Lisesi/Müdür İSTANBUL Zeki YILDIRIM Prof. Faik somer And. Lisesi/Müdür İSTANBUL Latife ÇİMEN Zeynep Kamil Sağ. Meslek Lisesi/Müdür İSTANBUL Eyyüp GÜZEL Halkalı Cumhuriyet İ.Ö.O/Müdür İSTANBUL Muhammet YIL SOLAK Henza Akın Çolakoğlu Lisesi/Müdür İSTANBUL İhsan GÜMÜŞ Hayrullah Kefoğlu And. Lisesi/Müdür İSTANBUL Selminaz ADIGÜZEL Cumhuriyet And. Kız Meslek Lisesi/Müdür İSTANBUL Diğdem FERMAN İkbaliye İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı İSTANBUL Fahri ALTAY ş. Öğr. Hasan Akan İ.Ö.O/Müdür İSTANBUL Süleyman GÖKÇİMEN Deniz İş İ.Ö.O/Müdür İSTANBUL Mehmet ÇEBİ Vali Muammer Güler And. Öğr. Lisesi//Müdür İSTANBUL Orhan AYDIN Dedekorkut İ.Ö.O/Müdür İSTANBUL Yücel ZENGİN Sancaktepe İ.Ö.O/Müdür İSTANBUL Sinan ÇAKIR M.Kemal And. Öğr.Lisesi/Müdür İSTANBUL Cengiz İÇYER Sosyal Meskenler İ.Ö.O/Müdür İSTANBUL Abdi ERDOĞAN Prof Dr. Mümtaz Soysal Sos.Bil. Lissesi/Müdür İSTANBUL Muhammet ATİLLA F.Sultan Mehmet İ.Ö.O/Müdür İSTANBUL Abdurrahman MEMİŞ Kandilli Kız And. Lisesi/Müdür İSTANBUL Bekir ERGÜN Bahçelievler İmam Hatip Lisesi/Müdür İSTANBUL Cavit ERYAKTI Ayşe Çarmıklı İ.Ö.O/Müdür İSTANBUL Dinçer YELOĞLU Kandilli İ.Ö.O/Müdür İSTANBUL Tülay EKER Behiye Selim Pars İ.Ö.O/Müdür İSTANBUL Cemil SARICI Ataşehir Esatpaşa İmam Hatip Lisesi/Müdür İSTANBUL İsmet ÇELİK Ataşehir K. Sultan Süleyman İ.Ö.O/Müdür İSTANBUL Gülsen Figen FİDAN Avcılar Mehmet Baydar Lisesi/Müdür İSTANBUL Muharrem DİNLEYİCİ Bağcılar Dr. Kemal Naci Ekşi And.Lisesi /Müdür İSTANBUL Muhsin METİN Bağcılar Yavuz Sultan Selim Lisesi/Müdür İSTANBUL Yalçın YILDIRIM Bağcılar M.Akif Ersoy İ.Ö.O/Müdür İSTANBUL Hamit BALKANOĞLU Bakırköy Hasan Polatkan Lisesi/Müdür İSTANBUL İsmet YILMAZ Bakırköy Yeşilköy İ.Ö.O ve İş Okulu/Müdür İSTANBUL Huh GENÇER Çekmeköy Mehmetçik Lisesi/Müdür İSTANBUL Sami CAN Eyüp Serdar AKSUN İ.Ö.O/Müdür İSTANBUL Mehmet BAĞCI Eyüp Alibeyköy Lisesi/Müdür İSTANBUL Cemil KIZILKAYA Eyüp 75. Yıl Yeşilpınar İ.Ö.O/Müdür İSTANBUL Halit AKÇAY Fatih Mehmet Rasim Lisesi/Müdür İSTANBUL Eşref GÜRSÜL Fatih K. Mustafa Paşa İ.Ö.O/Müdür İSTANBUL Yüksel AKDERE Gaziosmanpaşa Alparslan İ.Ö.O/Müdür İSTANBUL Vahit ÇOBAN Gaziosmanpaşa Ş. Öğretmen Mustafa Gümüş İ.Ö.O/Müdür İSTANBUL Mustafa ÇEKİÇ Gaziosmanpaşa Hüseyin Keçici Otistik Ç.E.M/Müdür İSTANBUL Adil DAYIOĞLU Gaziosmanpaşa Plevne Lisesi/Müdür İSTANBUL Vedat YOLDAŞ Güngören Rehberlik Araş. Merkezi/Müdür İSTANBUL Suna OLGUN Güngören Mesleki Eğitim Merkezi/Müdür İSTANBUL İlyas ÖDEMİŞLİ Küçükçekmece M. Eravutmuşİ.Ö.O/Müdür İSTANBUL Hamdi ÇAKIR Küçükçekmece Marmara Lisesi/Müdür İSTANBUL Tayfun AKSU Küçükçekmece Gazi Anadolu Lisesi/Müdür İSTANBUL Metin NARİ Küçükçekmece M.Akif Ersoy İ.Ö.O/Müdür İSTANBUL Raif GÖKDAĞ Küçükçekmece Z. Mustafa Dalgıç T.M.L./Müdür İSTANBUL Akif BAŞAK Kadıköy İstanbul Atatürk Fen Lisesi/Müdür İSTANBUL Mitat TEKÇAM Kartal Anadolu İmam Hatip Lisesi/Müdür İSTANBUL Timur ALTINAY Pendik Türk Telekom E.M.LMüdür İSTANBUL Ahmet BERBER Sarıyer Yeniköy İ.Ö.O/Müdür İSTANBUL Mustafa MAMUR sultangazi Halk Eğitim Merkezi/Müdür İSTANBUL Adem DEMİRTAŞ Zübeyde Hanım İ.Ö.O/Müdür İSTANBUL Ramazan BERK Üsküdar Rehberlik Araştırma MerkeziMüdür İSTANBUL Bülent ÇİFTKAYA Üsküdar Paşakapısı Meslek Eğitim Merkezi/Müdür İSTANBUL Yunus ÖZBEK Zeytinburnu Haluk Ündeğer Lisesi/Müdür İSTANBUL Abdullah TAŞPINAR Ataşehir Zübeyde Hanım Öğretmen Evi ve ASO/Müdür İSTANBUL Abdülhalik BAŞ Ataşehir İçerenköy Hasan Leyli İ.Ö.O/Müdür İSTANBUL Abdurrahman AY Ataşehir Halk Eğitim Merkezi/Müdür İSTANBUL Tufan KAMBUR Bahçelievler Erguvan İ.Ö.O/Müdür İSTANBUL Mekke KOCAMAN Bahçelievler Abidin Pak Öğretmen Evi ve ASO/Müdür İSTANBUL Kutlu Tekin BAŞ Bakırköy Sabri Çalışkan Lisesi/Müdür İSTANBUL Ahmet ELMAS Bakırköy Hamdi Akverdi İ.Ö.O/Müdür İSTANBUL Temel GÜLENÇ Bakırköy Halil Vedat Fıratlı İ.Ö.O/Müdür İSTANBUL Kemal SOYTÜRK Bakırköy Adalet Meslek Lisesi/Müdür İSTANBUL Adem DÜZGÜN Bakırköy Folarya Tefvik Ercan Anadolu Lisesi/Müdür İSTANBUL Hülya ERK Başakşehir Abdi İbrahim İ.Ö.O/Müdür İSTANBUL Veysel KÜÇÜKMÜZEVİR Bayrampaşa Ahmet Haşim İ.Ö.O/Müdür İSTANBUL Asım SULTANOĞLU Bayrampaşa Soyak ve Soy İ.Ö.O/Müdür İSTANBUL Hasip TURHAN Bayrampaşa Uluğbey İ.Ö.O/Müdür İSTANBUL Suat MAMUR Bayrampaşa Oğuzhan İ.Ö.O/Müdür İSTANBUL Ayhan ŞAHİN Bayrampaşa Anadolu Lisesi/Müdür İSTANBUL Suzan ERDAL Bayrampaşa Nuri Örs İ.Ö.O/Müdür İSTANBUL Tarık ER Beşiktaş Cumhuriyet İ.Ö.O/Müdür İSTANBUL Aydın ÇELİKTAŞ Beşiktaş Etiler Anadolu Otel TML/Müdür İSTANBUL Salih KIDIL Beşiktaş Etiler Lisesi/Müdür İSTANBUL Adil YILMAZ Beykoz Anadolu Lisesi/Müdür İSTANBUL Mehmet Bakır SARIMURAT BeykozŞ.Adil Doğan İ.Ö.O/Müdür İSTANBUL Faruk KÜÇÜKÖDÜK Beylikdüzü Sakıp Sabancı Anadolu Lisesi/Müdür İSTANBUL Muhlis ARĞA Beylikdüzü Fatama Şensoy Lİ.Ö.O/Müdür İSTANBUL Mahmut YELEK Beyoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi/Müdür İSTANBUL Zeki AĞRALI Çekmeköy Taşdelen İMKB EML/Müdür İSTANBUL Menderes ÜSTÜN Esenyurt Zübeyde Hanım İ.Ö.O/Müdür İSTANBUL Vahap FIRAT Esenyurt Atatürk İ.Ö.O/Müdür İSTANBUL Musa Kazım BÖLÜKBAŞI Eyüp Anadolu Lisesi/Müdür İSTANBUL Sadık BADILLI Fatih Fındıkzade İ.Ö.O/Müdür İSTANBUL Yüksel KÖSE Fatih Hırkai Şerif İ.Ö.O/Müdür İSTANBUL Ahmet Semih TABBİKHA Fatih Davutpaşa Lisesi/Müdür İSTANBUL Orhan TÜMSAVAŞ Fatih Hekimoğlu Ali Paşa İ.Ö.O/Müdür İSTANBUL Şevki KÖSE Gaziosmanpaşa Behçet Cambaz Lisesi/Müdür İSTANBUL Kürşat ARZUOĞLU Güngören Yahyaçavuş İ.Ö.O/Müdür İSTANBUL Bekir MERAL Küçükçekmece Gazi Anadolu Lisesi/Müdür İSTANBUL Şükran EVİRGEN Küçükçekmece Belediye Anaokulu/Müdür İSTANBUL Günay AKBAŞ küçükçekmece Atakent IMKB Tek. ve EML/Müdür İSTANBUL Neriman EKİNCİ Kağıthane IMKB Kız Meslek Lisesi/Müdür İSTANBUL Erdoğan DEMİRYÜREK Maltepe Emine İbrahim Pekin İ.Ö.O/Müdür İSTANBUL Nurdane Mine GÜVEN Maltepe Mediha Ergezer KML/Müdür İSTANBUL Yaşar ÇAĞLAR Kartal M.Hilmi Altay İ.Ö.O/Müdür İSTANBUL Ersoy AKDAĞ Pendik Fuat Köprülü İ.Ö.O/Müdür İSTANBUL Oktay AKDEMİR Pendik Şeyhli İ.Ö.O/Müdür İSTANBUL Elif AKPINAR Sancaktepe Tolga Çınar Kız Meslek Lisesi/Müdür İSTANBUL Ali YALÇIN Sancaktepe Halk Eğitim Merkezi/Müdür İSTANBUL Faruk UYSAL Sancaktepe Veysel Karani İ.Ö.O/Müdür İSTANBUL Mualla VARLIOĞLU Silivri Selimpaşa IMKB Otel TML/Müdür İSTANBUL Dursun AKDAĞ Şişli Ayazağa Lisesi/Müdür İSTANBUL Zakine TAŞ Şişli Mehmet Pisak Lisesi/Müdür İSTANBUL Mehmet TUNCEL Tuzla Halil Türkkan Anadolu İmam Hatip Lisesi/Müdür İSTANBUL İsak DAĞCI Tuzla Mehmet Tekinalp Lisesi/Müdür İSTANBUL Oktay ARIK Ümraniye Bilge Soyak İ.Ö.O/Müdür İSTANBUL Yılmaz SOLAK Üsküdar Henza Akın Çolakoğlu Lisesi/Müdür İSTANBUL Mehmet KARACA Zeytinburnu Zühtü kurtulmuş Lisesi/Müdür İSTANBUL İ.Neşet Yasef BAKIRCI Beylikdüzü Pınarkule İ.Ö.O/Müdür İSTANBUL İbrahim ALTUNDAL Ataşehir Şht. Öğretmen Hasan Akan İ.Ö.O/Müdür İSTANBUL Kenan KARACA Fatih Hekimoğlu Ali Paşa İ.Ö.O/Müdür İSTANBUL Sahre GÖKSAL Avcılar Halk Eğitim Merkezi/Müdür İSTANBUL Seyfettin DOĞAN Halk Eğitim Merkezi Akşam Sanat Okulu/Müdür İSTANBUL Erol ERMİŞ Kadıköy Mustafa Saffet Anadolu Lisesi/Müdür İSTANBUL İbrahim ATİK Başakşehir İstanbul Büyükşehir Akşemsettin İ.Ö.O/Müdür İSTANBUL N.Somay APAYDIN Küçükçekmece Halk Eğitim Merkezi/Müdür İSTANBUL N.Güzin ÇARÇAK Esenyurt Nakipoğlu Cumhuriyet Anadolu Lisesi/Müdür İSTANBUL Özlem AKATLI Beylikdüzü 75. Yıl Cumhuriyet Lisesi/Müdür İSTANBUL Ramazan YILMAZ Güngören Anadolu İmam Hatip Lisesi/Müdür İSTANBUL Sultan AKTAŞ Sultanbeyli Anadolu İmam Hatip Lisesi/Müdür İSTANBUL Mustafa AĞIRBAŞ Gaziosmanpaşa Küçükköy İmam Hatip Lisesi/Müdür BARTIN Alptekin YILMAZ Kumluca ÇPL /Müdür Yardımcısı Fen Lisesi/Müdür BARTIN Özcan ÇELİK Geriş B.S.İ.Ö.O Bilim Sanat Merkezi /Müdür Yardımcısı AĞRI Ahmet YÜRÜK İMKB Gazi İ.Ö.O/Öğretmen Ağrı Merkez Öğretmen Evi/Müdür ORDU Süleyman AKSU Ordu Lisesi/Müdür Başyardımcısı Ordu Lisesi /Müdürü ORDU Muzaffer KESİK Başöğretmen Anadolu Lisesi/Müdür Yardımcısı Başöğretmen Anadolu Lisesi/Müdür AKSARAY Ahmet ANAZ Kamber Demir Lisesi/Müdür Yardımcısı Şehit Ali Er Anadolu Lisesi/Müdür AKSARAY Abdülkadir SÜMBÜL Helvadere Kasabası Lisesi/Müdür Aksaray Fen Lisesi/Müdür AKSARAY Mahmut ARSLAN Cumhuriyet İ.Ö.O/Öğretmen Hizmet İçi Eğitim/Müdür Başyardımcısı K.MARAŞ Tuncer OKUMUŞ K.Maraş End. Meslek Lisesi/Müdür Yardımcısı K.Maraş End. Meslek Lisesi/Müdür K.MARAŞ Sadık AKPINAR 23 Nisan İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Eğitim Uygulama İ.Ö.O ve İş Merkezi/Müdür K.MARAŞ Hacı DATLI Cumhuriyet Lisesi/Öğretmen K.Maraş Öğretmen Evi /Müdür KARAMAN Zeki TUMAN Karaman Lisesi/Müdür Başyardımcısı Karaman Anadolu Öğretmen Lisesi/Müdür KARAMAN Ertan ARICI Rehberlik Araştarıma Merkezi Rehberlik Araştarıma Merkezi/Müdür KARAMAN Ramazan YALÇINDAĞ Fatih Eğitim Çalışanları İ.Ö.O/ Fatih Eğitim Çalışanları İ.Ö.O/Müdür KIRŞEHİR Abdullah ARIKAN Yozgat Anadolu Otelcilik ve Turizm Mes.Lisesi/Müdür Başyardımcısı Durdu Muzaffer Marşap Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi/Müdür KIRŞEHİR Ekrem YILDIZ Kırşehir Lisesi/Öğretmen Anadolu Sıddık Demir Anadolu Lisesi/Müdür KIRŞEHİR Turan ALTINOK Mucur METEM/Müdür Yardımcısı Mucur METEM/Müdür KIRŞEHİR Necip Fazıl BARUTÇU Kaman Anadolu Teknik ve End. Meslek Lisesi/Öğretmen Kırşehir Anadolu Teknik ve End. Meslek Lisesi/Müdür Yardımcısı KIRŞEHİR Attila KAYA Sıddık Demir Anadolu Lisesi/Müdür Başyardımcısı Hacı Fatma Erdemir Anadolu Lisesi/Müdür KONYA Fehmi CEYLAN Karatay Mahmut Şevket Paşa İ.Ö.O/Müdür Karatay Lisesi/Müdür KONYA Seher KARAKURT Karatay Zübeyde Hanım Anadolu Kız Meslek Lisesi/ Müdür Yardımcısı Karatay Zübeyde Hanım Anadolu Kız Meslek Lisesi/ Müdür KONYA Avni ERDEMİR Merkez Anadolu İmam Hatip Lisesi/Müdür Başyardımcısı Karatay Merkez Anadolu İmam Hatip Lisesi/Müdür KONYA Naci KARTAL Merkez Anadolu İmam Hatip Lisesi/Müdür Yardımcısı Karatay Anadolu İmam Hatip Lisesi/Müdür Başyardımcısı KONYA Halil İbrahim ÇELİK Selçuklu Adnan hadiye Sürmegöz İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Sosyal Bilimler Lisesi/Müdür KONYA Seyit Ali BÜYÜK Karatay Mahmut Şevket Paşa İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Selçuklu Anadolu Lisesi/Müdür KONYA Ali ACIR Seydişehir E.M.L/ Müdür Yardımcısı Fatih Anadolu Endüstri Meslek Lisesi/Müdür KONYA Mehmet Emin BOTSALI Konya Karatay End. Meslek Lisesi/Kurucu Müdür Konya Meram End. Meslek Lisesi/Müdür KONYA Gazi ÖZDEMİR Konya MERAM Anadolu Lisesi/Müdür Başyardımcısı Konya MERAM Anadolu Lisesi/Müdür KONYA Zeynettin DÜZENLİ Konya Seydişehir End. Mes.Lisesi/Müdür Yardımcısı Konya Karatay İMKB End. Mes.Lisesi/Müdür KONYA Mehmet TUTAL Konya Seydişehir Lisesi/Müdür Yardımcısı Konya Seydişehir Anadolu Öğretmen Lisesi/Müdür KONYA Mustafa Reşit CANDAN Isparta ŞarkikaraağaçEnd. Meslek Lisesi/Müdür Yardımcısı Konya Çumra End. Meslek Lisesi/Müdür KONYA Süleyman Cumhur BAŞARAN Meram Vali Necati Çetinkaya İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Meram Zeki Özdemir Lisesi/Müdür KONYA Abdulllah ATICIGİL Meram Mehmet Beğen İ.Ö.O/Öğretmen Karatay Aynur Kasabalı İ.Ö.O/Müdür KONYA Yakup DEDE Çumra Hürriyet İ.Ö.O/Öğretmen Çumra Halk Eğitim Merkezi/Müdür KONYA İradet GENÇ Konya Ereğli Lisesi/Müdür Yardımcısı Ereğli Fen Lisesi/Müdür KONYA Ali ÖZER Ereğli Mesleki Eğitim Merkezi/Müdür Yardımcısı Ereğli Endüstri Meslek Lisesi/Müdür KONYA Mehmet ALBAYRAK Konya Çumra Tarım Meslek Lisesi/Müdür Başyardımcısı Konya Çumra Tarım Meslek Lisesi/Müdür KONYA Nazif KARLIER Karatay 19 Mayıs İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Merkez Öğretmen Evi /Müdür KONYA Osman ÖZ Selçuklu Hazım Uluşahin/Müdür Yardımcısı Karatay Tarım Meslek Lisesi/Müdür KONYA Mustafa BAKAR Selçuklu İşitme Engelliler İ.Ö.O Selçuklu İşitme Engelliler İ.Ö.O/Müdür KONYA Süleyman ÇAGMAN Selçuklu Görme Engelliler/Müdür Başyardımcısı Selçuklu Görme Engelliler/Müdür KONYA İsa ARI Karatay Mehmet Hanifi Yapıcı Anadolu Lisesi/Müdür KONYA Hasan Hüseyin SÜRÜCÜ Selçuklu Adil Karaağaç Anadolu Teknik Lisesi/Müdür Başyardımcısı Selçuklu Adil Karaağaç Anadolu Teknik Lisesi//Müdür KONYA İsmail Hacı HASANOĞLU Cihanbeyli Yenice Oba Lisesi/Müdür Cihanbeyli Anadolu Lisesi/Müdür KONYA Mahmut SARI Merkez Atatürk İ.Ö.O/Öğretmen Cihanbeyli Öğretmen Evi /Müdür KONYA Şakir KAPCI Doğanhisar Yenice İ.Ö.O Doğanhisar Halk Eğitim /Müdür Yardımcısı ÇANAKKALE Mustafa KOROZ Biga Anadolu Lisesi/Müdür Vekili Biga Anadolu Lisesi/Müdür İZMİR Pervin TÖRE İzmir Namık Kemal Lisesi/Müdür Yardımcısı İzmir Kız Lisesi/ Müdür İZMİR Hasan Basri KARAOĞLU Buca Gazi İ.Ö.O Müdür İzmir Atatürk Lisesi
Müdür İZMİR Fehmi YILMAZ Hoca Ahmet Yesesvi Lisesi/Müdür Yardımcısı Buca Fatma Saygın Anadolu Lisesi /Müdür İZMİR Aydın USMAN Karabağlar Eşref Paşa Lisesi/Öğretmen Buca 85. Yıl Anadolu Lisesi/Müdür İZMİR Şerafettin BAYRAM Bornova Mazhar Zorlu End.Mes.Lisesi/Müdür Buca End. Mes.Lisesi/Müdür İZMİR Erdal TOPUZ Buca Şirinyer Lisesi/ Buca Şirinyer Lisesi/Müdür İZMİR Erdal BAYHAN Konak Ülkü İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Konak Salih İşgören İ.Ö.O/Müdür İZMİR Selime ÖZKAN Bornova Atatürk Kız Mes.Lisesi/Öğretmen Konak Salih İşgören Kampus Kız Mes.Lisesi/Müdür İZMİR Selamettin Demirhan İzmir Anadolu Lisesi/ İzmir Anadolu Lisesi/Müdür İZMİR Mehmet DEĞİRMENCİ Balçova Anadolu Lisesi/Müdür Yardımcısı Balçova Anadolu Lisesi/Müdür İZMİR Kemal ÖZKAN Bornova Çimentaş Anadolu Lisesi/ Bornova Çimentaş Anadolu Lisesi/Müdür İZMİR İsmail ÇAM Çiğli Büyük Çiğli Lisesi/Müdür Yardımcısı Konak Hasan Sağlam Öğretmen Evi/Müdür İZMİR Hacı Murat ÖZKILIÇ Bornova Mesleki Eğitim/Müdür Yardımcısı Konak Salih İşgören Kampus End. Mes.Lisesi/Müdür İZMİR Adnan ATAKAN Konak Halk Eğitim/Müdür Karabağlar Halk Eğitim Merkezi/Müdür İZMİR Oktay ÜŞÜNMEZ İzmir Motor Meslek Lisesi/Müdür Yardımcısı İzmir Motor Meslek Lisesi/Müdür İZMİR Abdullah Reha KARASU Konak Namık Kemal Anadolu Lisesi/Müdür Başyardımcısı Konak Namık Kemal Anadolu Lisesi/Müdür İZMİR Beşir SÖNMEZOĞLU Mersinli End. Mes.Lisesi/Müdür Yardımcısı Bornova Suphi Koyuncuoğlu Anadolu Lisesi/Müdür İZMİR Serkan CEYHAN Kemalpaşa Mopak End.Meslek Lisesi/Müdür Yardımcısı Menemen Anadolu End. Mes.Lisesi/Müdür İZMİR Ramazan ACAR İzmir Fen Lisesi/Müdür Yardımcısı Buca Fen Lisesi/Müdür İZMİR Arif AYYILDIZ İzmir İmam Hatip Lisesi/Müdür Başyardımcısı İzmir İmam Hatip Anadolu Lisesi/Müdür İZMİR Halit ASLAN Bornova Seyit Şanlı Meslek Lisesi/Müdür Bornova Gülsefa Kaptancıoğlu Lisesi/Müdür İZMİR Kurtuluş KIYATMAZ Konak Hakimiyeti Milli İ.Ö.O/Müdür Başyardımcısı Konak Güzel Yalı İ.Ö.O/Müdür İZMİR Olcay MALKAYA Seferihisar/Asil Nadir ÇPL/ Müdür Yardımcısı İzmir Seferihisar Anadolu Lisesi/Müdür İZMİR Bedrettin SÖNMEZ Bayraklı Karşıyaka Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi/Müdür Yardımcısı Bayrakıl Çetin Altan Endüstri Meslek Lisesi/Müdür İZMİR Sinan YILMAZ Karşıyaka/İzmir İş Eğitim Merkezi/Müdür Yarıdmcısı Narlıdere Anadolu Lisesi/Müdür İZMİR Mehmet KAYMAK Buca Lisesi/Müdür Yardımcısı Karabağlar Övgü Terzibaşıoğlu Anadolu Lisesi/Müdür İZMİR Abidin ÖZDEMİR Çiğili/IMKB Kız Meslek Lisesi/Müdür Yardımcısı Çiğili Milli Piyango Anadolu Lisesi/Müdür İZMİR Ekrem KARA Konak Çamdibi İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Karabağlar Ağah Efendi İ.Ö.O/Müdür İZMİR Hüseyin DÖNMEZ Bornova Hilal Nec.Hüs. Ataberk İ.Ö.O/Öğretmen Bornova Güzelcan Kardeşler Lisesi/Müdür İZMİR Mehmet Akir BİLGİ Ödemiş Birgi Kazımpaşa İ.Ö.O/Müdür Ödemiş Zafer İ.Ö.O/Müdür İZMİR Osman YAZICI Ödemiş Şehit Er Süleyman Özdemir İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Ödemiş Anafartalar İ.Ö.O/Müdür İZMİR Saadettin KIRAÇ Foça Yeni Foça Recep Kerman Ticaret Lisesi/Müdür Yarıdmcısı Karşıyaka Atakan Anadolu Lisesi/Müdür İZMİR Salih YAZICI Çiğili Ahmet Saygun Lisesi/Müdür Yardımcısı Çiğili Ahmet Saygun Lisesi/Müdür İZMİR Remzi YAPRAK Bornova Mesleki Eğitim Merkezi/Müdür Yardımcısı Konak Nevval Salih İşgören Denizcilik Anadolu Lisesi/Müdür İZMİR Abdullah AYCAN Çiğili Naime Tömek Ticaret Lisesi/Müdür Yardımcısı Çiğili Naime Tömek Ticaret Lisesi/Müdür İZMİR Musa Fatih BAŞAR Bornova Anadolu Lisesi/Müdür Yardımcısı Karşıyaka Cihat Kara Anadolu Lisesi/Müdür İZMİR Engin AYDEMİR Konak Nuri Öz İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Karabağlar İnönü Lisesi/Müdür İZMİR Cahit SOYLU Çiğili Akış Öğütçü İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Çiğili Gülen Kora İ.Ö.O/Müdür İZMİR Kasım URHAN Bornova Yakaköy İ.Ö.O/Müdür Bornova Ali Suavi İ.Ö.O/Müdür İZMİR Mehmet PEKDOĞAN Ödemiş Yahya Kemal Beyatlı İ.Ö.O/müdür Yardımcısı Ödemiş Kaymakçı THK İ.Ö.O/Müdür İZMİR Mustafa TÜRE Kiraz Örencik Zeybekler İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Kiraz YİBO/Müdür İZMİR Nasuh GÖKDEMİR Aliağa Şht. Çavuş Bülent Kula İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Aliağa Namık Kemal İ.Ö.O/Müdür İZMİR Şemsettin SEMİZ Bornova Kavaklıdere Salih Hüseyin Özyavuz İ.Ö.O/müdür Yardımcısı Bornova Çamkıran İ.Ö.O/Müdür İZMİR Ramazan KARABULUT Konak Kestelli Şerife Ecz. Başı İ.Ö.O/ Karabağlar Rıza Özmenoğlu İ.Ö.O/Müdür İZMİR Kudret RADALI Kemalpaşa Kız Meslek Lisesi/Müdür Yardımcısı Kemalpaşa Pakmaya Ülkü Hızal Anadolu Lisesi/Müdür İZMİR Mehmet ÇALIŞKAN Karabağlar Yeşilyurt IMKB TML ve Anadolu Ticaret Meslek Lisesi/Müdür Karabağlar Cumhuriyet Mes.And. Lisesi/Müdür İZMİR İsmail GÜL Menderes Alpaslan İ.Ö.O/ Gaziemir Gazikent İ.Ö.O/Müdür İZMİR Şerafettin YILDIZ Aliağa Alp Oğuz Anadolu Lisesi/Müdür Yardımcısı Aliağa Anadolu Lisesi/Müdür Yardımcısı İZMİR Mahmut Nuri ERDOĞAN Ödemiş İnönü İ.Ö.O/müdür Yardımcısı Ödemiş Bademli Şükrü Saraçoğlu İ.Ö.O /Müdür İZMİR Türkay ÇİÇİM Aliağa Fatih İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Aliağa Fatih İ.Ö.O/Müdür İZMİR Nildan ALÇİMEN Torbalı Anadolu Meslek Lisesi/Müdür Yarıdmcısı Tonbalı Anadolu Meslek Lisesi/Müdür İZMİR Ercan FİDAN Menderes Anadolu Lisesi/Müdür Buca Anadolu Lisesi/Müdür İZMİR Mustafa KAŞKA Balçova Halk Eğitim Merkezi/Müdür Yarıdmcısı Urla Cengiz Aytolon İ.Ö.O/Müdür İZMİR Yüksel GÖK Bergama Ulubatlı Hasan İ.Ö.O/Öğretmen Bergama Ulubatlı Hasan İ.Ö.O/Müdür İZMİR Mustafa ÖZERCAN Karabağlar/ Yeşilyurt İMKB Tkl.ve And.Tic. Meslek Lisesi/Öğretmen Karabağlar Yeşilyurt IMKB Anadolu Lisesi/Müdür İZMİR Emre GÜNDOĞDU Karabağlar/cumhuriyet Lisesi/müdür Yardımıcısı Konak Eşrafpaşa Lisesi/Müdür İZMİR Erkan ERDİK Narlıdere/ Sıdıka Akdemir Bilim Sanat Merkezi Narlıdere Sıdıka Akdemir Bilim Sanat Merkezi /Müdür İZMİR Hakan KAYA Urla /Hakan Çeken Anadolu Lisesi Urla Hakan Çeken Anadolu Lisesi/Müdür İZMİR Hüseyin AKPINAR Menderes Halk Eğitim Merkezi/Müdür Yardımcısı Menderes Halk Eğitim Merkezi/Müdür İZMİR Ramazan ÇELİK Karşıyaka Erol Çakır Lisesi/Müdür Başyarıdmcısı Karşıyaka Erol Çakır Lisesi/Müdür İZMİR Hüseyin ÇAKAL Selçuk Lisesi/Müdür Yardımcısı Selçuk Lisesi/Müdür İZMİR Suat ÖZARPACI Güzelbahçe Halk Eğitim Merkezi/Müdür Yardımcısı Seferihisar Halk Eğitim Merkezi./Müdür İZMİR Musa GÜRBÜZ Seferihisar/YİBO/Müdür Yardımcısı Seferihisar Necat Heşkan İ.Ö.O/Müdür İZMİR Cengiz TEĞİŞ Konak/Ahmet Şefika Kilimci Eğitim Uygulama Merkezi/Öğretmen Konak İş Okulu /Müdür İZMİR Hasan Can ÖZBEK Balçova Halk Eğitim Merkezi/Müdür Yardımcısı Konak Anadolu Kız Lisesi/Müdür Başyardımcısı İZMİR Abdullah YURT Gaziemir/Anafartalar İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Karabağlar Şerif Remzi İ.Ö.O/Müdür İZMİR Melih AĞZIBÜYÜK Balçova Anadolu Ticaret Lisesi/Müdür Konak Nevval Salih İşgören Eğitim Kampus And.Turizm Otelcilik Lisesi/Müdür İZMİR Mükerrem DOĞRUÖZ Çiğili Nuriye Abdulkerim Toraman İ.Ö.O/Müdür Yarıdmcısı Çiğili Neçip Fazıl Kısakürek Lisesi/Müdür İZMİR Hamit DURSUN Kemalpaşa MOPAK End.Meslek Lisesi/Müdür Yardımcısı Konak/Nevval Salih Eğitim Kampüsü Anadolu Turizm Ticaret Lisesi/Müdür İZMİR Osman YAĞMUR Karşıyaka/ Havva Özisbakan Lisesi/Müdür Yarıdmcısı Karşıyaka /Emlakbank Süleyman Demirel Lisesi/Müdür İZMİR Abdullah AKSOY Karabağlar Peker Mah.İ.Ö.O Konak Hacı Şakir Eczacıbaşı İ.Ö.O/Müdür MALATYA Aziz ÖZMAN Bolu Gerede End. Meslek Lisesi/Müdür Seyit Kemal Özalper End. Meslek Lisesi/Müdür MALATYA Nihat DURAK Malatya Beydağı Anadolu Lisesi/Müdür MALATYA Erol CANPOLAT Malatya Fen Lisesi/Müdür MALATYA Aziz ÖZDUMAN Malatya Ş.K.Ö. Endüstri Meslek Lisesi/Müdür MALATYA Kadir TOPER Malatya Atatürk Sağlık Meslek Lisesi/Müdür MALATYA Erkan KULOĞLU Doğan Şehir Çok Programlı Lisesi/Müdür MALATYA Orhan ÖZALP Malatya Elif Şireli İ.Ö.O/Müdür MALATYA Hüseyin KAYA Malatya Öğretmenler İ.Ö.O/Müdür MALATYA Mehmet KARADENİZ Yeşilyurt Öğretmen Evi/Müdür MALATYA İsmail TUĞTEKİN Battalgazi Anadolu Lisesi/Müdür MALATYA Sıdkı AYDIN Battalgazi Lisesi/Müdür MALATYA İhsan İZCİLER Malatya Petrol Ofisi İ.Ö.O/Müdür MALATYA Kerem YILDIRIM Malatya Şeker İ.Ö.O/Müdür MALATYA Abdurrahman BİRHAN Malatya Akşemsettin İşitme Engelliler İ.Ö.O /Müdür MALATYA İlhan HAYTA Malatya Ali Nahit Bozatlı İ.Ö.O/Müdür MALATYA Ramazan YILDIZ Darende Mustafa İclal Başer Anadolu Lisesi/Müdür MALATYA Ahmet YILDIZ Malatya Türk Telekom İ.Ö.O/Müdür MALATYA İbrahim KAYADUMAN Malatya Eşref Bitlis Lisesi/Müdür MALATYA Aziz NACAR Malatya TOKİ İ.Ö.O/Müdür MALATYA Mehmet İLKİM Malatya TOKİ Kayısı Kent Lisesi/Müdür MALATYA Veysel GÜLER Malatya Elemendik
19 Mayıs Fatih İ.Ö.O/Müdür MALATYA Işın POLAT Malatya Anadolu Kız Meslek ve Kız Meslek Lisesi/Müdür HATAY Mehmet TOKSOY Dörtyol Süleyman Demirel Anadolu Lisesi/Öğretmen Dörtyol Anadolu Öğretmen Lisesi/Müdür OSMANİYE Hasan UÇAR Osmaniye Sağlık Meslek Lisesi/Öğretmen Osmaniye Sağlık Meslek Lisesi/Müdür ERZİNCAN Serpil ARDOĞAN ERZİN Erzincan Atatürk Sağlık Meslek Lisesi/Müdür Yardımcısı Erzincan Atatürk Sağlık Meslek Lisesi/Müdür TOKAT Cemil ÇAĞLAR Turizm Meslek Lisesi/Müdür Yardımcısı Merkez Ticaret Meslek Lisesi/Müdür TOKAT Mustafa ERARSLAN Merkez Ülkü İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Merkez Ülkü İ.Ö.O/Müdür TOKAT Adnan ÖZBEKLER Merkez Anadolu Lisesi/Müdür Yardımcısı Merkez Anadolu Lisesi/Müdür TOKAT Fahri DELEN Merkez İmam Hatip Lisesi/Öğretmen Merkez İmam Hatip Lisesi/Müdür YOZGAT İzzet ÜNLÜ Sorgun Ticaret Meslek Lisesi/Öğretmen Sorgun Türk Telekom Lisesi/Müdür YOZGAT Selim COŞGUN Sorgun Kız Meslek Lisesi/Müdür Sorgun Anadolu Öğretmen Lisesi/Müdür YOZGAT Murat KILIÇ Sorgun Kız Meslek Lisesi/Müdür Yardımcısı Sorgun Kız Meslek Lisesi/Müdür YOZGAT Şerafettin AKYÜZ Merkez Atatürk Lisesi/Müdür Yardımcısı Merkez Sürmeli Lisesi/Müdür YOZGAT Ünal AYDIN Merkez İmam Hatip Lisesi/Müdür YOZGAT Selim YOZGAT Merkez Bahçeşehir İ.Ö.O/Müdür Merkez Fen lisesi/Müdür YOZGAT Adil ARSLAN Merkez Anadolu Lisesi/Müdür Yardımcısı Merkez Anadolu Lisesi/Müdür YOZGAT Fatih BAŞKAL Merkez Ticaret Meslek Lisesi/Müdür Yardımcısı Merkez Öğretmen Evi/Müdür YOZGAT Yusuf SARAÇ Merkez Fatih Sultan Mehmet İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Merkez Fatih Sultan Mehmet İ.Ö.O/Müdür YOZGAT Mehmet DİNÇ MerkezTOKİ İ.Ö.O/Müdür YOZGAT Kenan ŞEREFLİ Merkez Fatma Temel Turhan Bilim Sanat Merkezi/Müdür Yardımcısı Merkez Fatma Temel Turhan Bilim Sanat Merkezi/Müdür YOZGAT Şuayip TUNCAL Akdağmadeni Kız Meslek Lisesi/Müdür YOZGAT Kemal KARAER Akdağmadeni İmam Hatip Lisesi/Müdür YOZGAT Harun ÇINAR Akdağmadeni Anadolu Lisesi/Müdür YOZGAT Mümin ÇAKIR Çekerek Atatürk İ.Ö.O/Müdür YOZGAT Necip AYDIN Çekerek Anadolu Lisesi/Müdür AFYONKARAHİSAR Mükremin İÇLİ Emir Murat Özdilek Anadolu Otelcilik Turizm Meslek Lisesi/Müdür Başyardımcısı Emir Murat Özdilek Anadolu Otelcilik Turizm Meslek Lisesi/Müdür AYDIN Selami AVCI Dr. Fevzi Mürüvvet İ.Ö.O/Öğretmen 7 Eylül İ.Ö.O/Müdür AYDIN Ahmet YÜNÜK Yahya Kemal Beyatlı İ.Ö.O/Müdür Başyardımcısı Yahya Kemal Beyatlı İ.Ö.O/Müdür AYDIN Salih DURSUN Mimar Sinan Teknik ve Anadolu Teknik Lisesi/Öğretmen Anadolu Teknik ve EML/Müdür AYDIN Muzaffer ÇEVEN Sosyal Bilimler Lisesi/Öğretmen SosyalBilimler Lisesi/Müdür AYDIN İbrahim GELMİŞ İmam Hatip Lisesi/Öğretmen Emel Mustafa Uşaklı Anadolu Lisesi/Müdür AYDIN Selim UYSAL Alamut Köyü İ.Ö.O/Öğretmen Nazilli Anadolu Öğretmen Lisesi/Müdür AYDIN Veysel GÖKÇE Buharkent Halk Eğitim Merkezi/Müdür Nazilli Anadolu İmam Hatip Lisesi/Müdür AYDIN Ersan ÖZDEMİR Germencik Lisesi/Öğretmen Germencik Lisesi/Müdür AYDIN Volkan ŞENARSLAN Söke Anadolu Lisesi/Öğretmen Söke Anadolu Öğretmen Lisesi/Müdür BALIKESİR Mustafa KILIÇ Merkez Anadolu Kız Meslek ve Endüstri Meslek Lisesi/Müdür BALIKESİR Adviye Çiğdem BOYAR Merkez Karesi Kız Meslek Lisesi/Müdür BALIKESİR Zerrin ERAYDIN Bandırma Ayyıldız Anadolu Lisesi/Müdür BALIKESİR Mehmet KARATEPE Bandırma Anadolu Öğretmen Lisesi/Müdür BALIKESİR Şaban AKKOL IMKB EML/Müdür Yardımıcıs Gülser Mehmet Bolluk Anadolu Lisesi/Müdür BALIKESİR Ramazan KONAKBAY Kız Meslek Lisesi/Öğretmen Muharrem Hasbi Anadolu Lisesi/Müdür BALIKESİR Rıfat KARAGÜL Kepsut ÇPL/Müdür Yardımcısı Albay T. Nuran Oğuz Lisesi/Müdür BALIKESİR Jale DEDEOĞLU Bandırma Kız Meslek Lisesi/Müdür Yardımcısı Bandırma Kız Meslek Lisesi/Müdür ÇORUM Ahmet Faruk İMAL İskilip Halk Eğitim Merkezi/Müdür ÇORUM Abdullah ÖK İskilip Halk Eğitim Merkezi ?Müdür ÇORUM Tahir EŞKİL Çorum Ticaret lisesi/Müdür Yardımcısı Çorum Bilim Sanat Merkezi/Müdür ÇORUM Emine YILDIRIM Çorum Kız Meslek Lisesi/Öğrekmen Çorum Kız Meslek Lisesi/Müdür ZONGULDAK Yaşar ŞEKERCİ Merkez Aslan Zeki Demirci İ.Ö.O/Öğretmen Merkez Yayla İ.Ö.O/Müdür ZONGULDAK Zeki ERMİŞ Merkez Cumhuriyet İ.Ö:O/Öğretmen Merkez Cumhuriyet İ.Ö:O/Müdür ZONGULDAK Selim DERVİŞOĞLU Merkez Hasan Ali Yücel Lisesi/ Merkez Hasan Ali Yücel Lisesi/Müdür ZONGULDAK Ferhat ALKAN ÇPL Merkez Beycuma Beldesi ÇPL Merkez Beycuma Beldesi/Müdür TEKİRDAĞ Fuat Asım ARVAZ Anadolu Lisesi/Öğretmen Fen Lisesi/Müdür KOCAELİ Orhan DURAN Körfez Fen Lisesi/Öğretmen Özcan Kan Anadolu Öğretmen Lisesi/Müdür KOCAELİ Mustafa ÖZDEN İzmit Mimar Sinan Lisesi/Müdür Yardımcısı İzmit Köseköy Pireli Anadolu Lİsesi/Müdür KOCAELİ Refik ÇİMEN Çayırova Ticaret Meslek ve Anadolu Ticarit Lisesi/Müdür Başyardımcısı Gebze Darıca Ülküm Yalçın Anadolu Lisesi/Müdür KOCAELİ Ümit AŞKIN Darıca Lafarge Aslan Çimento EML/Müdür Yardımcısı Gebze GOSB Tadım Jale Yücel Endüstri Meslek Lisesi/Müdür KOCAELİ Osman TAŞKIN Çolakoğlu Anadolu kız Meslek Lisesi/Müdür Yardımcısı Darıca Gökşen Mustafa Yücel Lisesi/Müdür KOCAELİ Celalattin AYAR Gebze Anadolu İmam Hatip lisesi/Müdür Başyardımcısı Gebze Anadolu Lisesi/Müdür KOCAELİ Ömer KOÇYİĞİT Gebze Yunus Emre İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Gebze Mesude İşman İ.Ö.O/Müdür KOCAELİ Yasemin URGANCI YAVUZ Gölcük AKV Anadolu Kız Teknik Lisesi/Müdür Yardımcısı Gölcük AKV Anadolu Kız Meslek Lisesi/Müdür KOCAELİ İbrahim YILDIRIM Gebze Kargılı İ.Ö.O/Öğretmen Gebze Kargılı İ.Ö.O/Müdür KOCAELİ Mustafa TOPEL Köseköy Teknik Lisesi/Müdür Yardımcısı Aslanbey Fevziye Tezcan Teknik Lisesi/Müdür KOCAELİ Özlem AYHAN İstanbul Cağaloğlu Anadolu Moda Tasarım Lisesi Müdür Başyardımcısı Gebze Çolakoğlu Anadolu Kız Meslek Lisesi /Müdür KOCAELİ Mürsel GÜNDOĞDU İzmit Atılım Lisesi/Müdür Yardımcısı Kocaeli Ali Fuat Başgil sosyal Bilimler Lisesi/Müdür KOCAELİ İbrahim ATABAŞ Gebze Ertuğrul Gazi İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Gebze Ertuğrul Gazi İ.Ö.O/Müdür KÜTAHYA Hasan BAŞYİĞİT Merkez Abdurrahman Paşa İ.Ö.O/Müdür KÜTAHYA Ömer KARAKAYA Halk Eğitim Merkezi/Müdür KÜTAHYA Davut EZEN Fuat Paşa İ.Ö.O/Müdür KÜTAHYA Ali İhsan ERTAŞ Kılıçarslan Anadolu Lisesi/Müdür KÜTAHYA Mehmet ZORLU Fatih Anadolu Lisesi/Müdür KÜTAHYA Ali Osman ACAR Anadolu Öğretmen Lisesi/Müdür KÜTAHYA İdris IŞIKLI Fatih İ.Ö.O/Müdür KÜTAHYA Hüseyin YURT Atatürk İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Çinikent İ.Ö.O Zihinsal Eng. Okulu /Müdür KÜTAHYA Mehmet UĞUR YÜCEL Kütahya Lisesi/Müdür KÜTAHYA İNANÇ Ali EFENDİOĞLU Öğretmen Evi /Müdür Yardımcısı Öğretmen Evi /Müdür KÜTAHYA İzzet TARHAN Çıraklık Eğitim Merkezi/Müdür KÜTAHYA Dursun GÜLSEREN Simav İmam Hatip Lisesi/Müdür Başyardımcısı Simav nurullah Koyuncuoğlu Anadolu Lisesi/Müdür KÜTAHYA Arif PALA İmam Hatip Lisesi/Müdür Yardımcısı Simav Cumhuriyet Lisesi/Müdür KÜTAHYA Ahmet KIZILASLAN Simav Endüstri Meslek Lisesi/Müdür Başyardımcısı Simav Anadolu Öğretmen Lisesi/Müdür KÜTAHYA Kamil KOCA İmam Hatip lisesi/Öğretmen Tavşanlı Ticaret Lisesi/Müdür KÜTAHYA Mehmet ONUK İmam Hatip Lisesi/Öğretmen Tavşanlı Öğretmen Evi /Müdür KÜTAHYA Ali KILIÇ Cumhuriyet İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Tavşanlı Anadolu Öğretmen Lisesi/Müdür ADANA İbrahim ŞAHİN Sarıçam Selim Tekin Lisesi /Müdür ADANA Mustafa Naci ÖZKILINÇ Türk Tekstil Vakfı Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi ve Anadolu Meslek Lisesi /Müdür ADANA Murat DUYSAK Türk Tekstil Vakfı Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi ve Anadolu Meslek Lisesi /Müdür Yardımcısı ADANA Ziya PEKMEZCİ Ceyhan Mesleki Eğitim Merkezi /Müdür KİLİS Murat KÜÇÜKOĞLU Ana. Mes. ve End. Mes. Lisesi/Müdür Başyardımcısı Ana. Mes. ve End. Mes. Lisesi/Müdür KİLİS Şükrü BALKAN Fen Lisesi/Müdür Başyardımcısı Fen Lisesi/Müdür KİLİS Bekir ŞEN Aslanbey İ.Ö.O/Öğretmen Kilis Öğretmen Evi /Müdür KİLİS Hamit MARAŞLIOĞLU Halk Eğitim Merkezi /Müdür Yardımcısı Halk Eğitim Merkezi/Müdür ISPARTA Ahmet YILDIRIM Öğretmen Evi /Müdür Yardımcısı Öğretmen Evi/Müdür ISPARTA Zühdü ASLAN Isparta Anadolu Lisesi/Müdür Yardımcısı Isparta Anadolu Lisesi/Müdür ISPARTA Ömer ÖZEN Anadolu İmam Hatip Lisesi/Müdür Yardımcısı Anadolu İmam Hatip Lisesi/Müdür ISPARTA Hasan Hüseyin ÖZKAN Keçiborlu Anadolu Lisesi/Öğretmen Keçiborlu Anadolu Lisesi/Müdür ISPARTA Erol BEKTAŞ Eğirdir Nafiz Yürekli And. Otelcilik Turizm Mes. Lisesi/Öğretmen Eğirdir Nafiz Yürekli And. Otelcilik Turizm Mes. Lisesi/Müdür ISPARTA Eyüp EMER IMKB And. Teknik Lisesi ve EML/Öğretmen Isparta Anadolu GüzelSanatlar Lisesi/Müdür ISPARTA İsa PARLAK Senirkent Anadolu Lisesi/Öğretmen Senirkent Anadolu Lisesi/Müdür ISPARTA Kemal AYDIN Anadolu İmam Hatip Lisesi/Öğretmen Mustafa Gürkan Anadolu Lisesi/Müdür ARTVİN İsmail ERMİŞ Borçka İlçesi M. Akif Ersoy İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Artvin Fen Lisesi/Müdür ARTVİN Mehmet ZAFER YAZICI Kemalpaşa İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Hopa Atatürk Lisesi/Müdür SAMSUN Dinçer ATEŞ Maraşal Fevzi Çakmak Lisesi/Öğretmen İbrahim Tanrıverdi Sosyal Bilimler lisesi/Müdür SAMSUN Ahmet DAĞDEVİREN Namık Kemal Lisesi/Müdür Yardımcısı Canik IMKB Anadolu Lisesi/Müdür SAMSUN İbrahim TOKEL 100.Yıl Lisesi/Öğretmen Aziz Atik Anadolu Lisesi/Müdür SAMSUN Zeynel ÖZDEMİR Samsun Anadolu Lisesi/Müdür Başyardımcısı Samsun Anadolu Lisesi/Müdür SAMSUN Zekiye SEZER Kız Teknik Olgunlaşma KML/Müdür Yardımcısı Sema Cengiz Büberci KML/Müdür SAMSUN Muhammet USTA Asarcık YİBO/Müdür Yardımcısı Asarcık YİBO/Müdür SAMSUN Erdoğan ÇAKIR Samsun lisesi/Öğretmen Yeşilkent Anadolu Lisesi/Müdür SAMSUN Nihal AVŞAR Sema Cengiz Büberci KML/Öğretmen Çarşamba Kız Meslek Lisesi/Müdür SAMSUN Ömer CERRAHOĞLU Asarcık Anadolu Lisesi/Öğretmen Asarcık Anadolu Lisesi/Müdür SAMSUN Seyfettin DURAN Bafra Atatürk İ.Ö.O/Müdür Başyardımcsı Bafra Gazi İ.Ö.O/Müdür SAMSUN Abdullah AYRANCI Samsun İmam Hatip Lisesi/Müdür Yardımcısı Samsun İmam Hatip Lisesi/Müdür SAMSUN Zeki ÖZÇELİK Salıpazarı Bereket YİBO/Müdür Yardımcısı Salıpazarı Bereket YİBO/Müdür SAMSUN Miraç AĞAN Yakakent Anadolu Lisesi/Müdür Yardımcısı Yakakent Anadolu Lisesi/Müdür SAMSUN İsmail KARAÇEŞME Alaçam Anadolu Lisesi/Müdür Yardımcısı Alaçam Anadolu Lisesi/Müdür SAMSUN Kazım YÜKSEL Alaçam Cumhuriyet İ.Ö.O/Öğretmen Kavak Anadolu Lisesi/Müdür SAKARYA Kadir GEZER Adapazarı Anadolu İmam Hatip Lisesi/Müdür Başyardımcısı Adapazar İmam Hatip Lisesi/Müdür SAKARYA Faruk KIRAL Kemalpaşa İ.Yunus Emre ÇPL/Müdür Yardımcısı Güneşler Lisesi/Müdür SAKARYA Tamer ÇETİNTAŞ Sakarya Anadolu Teknik Lisesi ve EML./Müdür Yardımcısı Milli Piyango Endüstri Meslek Lisesi/Müdür SAKARYA ERDOĞAN CEYHAN Erenler Yunus Emre ÇPL /Müdür Başyardımcısı Erenler Yunus Emre ÇPL /Müdür SAKARYA Adem KELEŞ Sakarya Kız Meslek ve Anadolu Kız Meslek Lisesi/Müdür Yardımcısı Serdivan Kız Meslek Lisesi/Müdür SAKARYA Cemal ÜNLÜ Kemaliye İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Serdivan Halk Eğitim Merkezi/Müdür SAKARYA Süleyman KAYA Sosyal Bilimler Lisesi/Müdür Yardımcısı Arifiye Anadolu Öğretmen Lisesi/Müdür SAKARYA Ramazan BAYRAKTAR İsmet İnönü İ.Ö.O/Öğretmen Bekirpaşa Mehmet Gölhan İ.Ö.O/Müdür SAKARYA Ahmet ÖZKAN Büyükgazi İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Büyükgazi İ.Ö.O/Müdür SAKARYA Ali GEDİK Erenler Yücel Ballık İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Dernekkırı Şehit Lokman Eker İ.Ö.O/Müdür SAKARYA Sıtkı DİLMAÇ Adapazar Bilim Sanat Merkezi Adapazar Bilim Sanat Merkezi /Müdür SAKARYA Hakan MATUR Hanlı İ.Ö.O/Öğretmen Hanlı İ.Ö.O/Müdür DİYARBAKIR Yunus MEMİŞ Yiğityolu İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Yiğityolu İ.Ö.O/Müdür DİYARBAKIR M. Bilgin ÖZDEMİR Toplu Konut İ.Ö.O/Öğretmen Hattat Hamit Aytaç İ.Ö.O/Müdür DİYARBAKIR Faruk SABAZ Diyarbakır İ.Ö.O/öğretmen S. Karakoç Anadolu Lisesi/Müdür Yardımcısı DİYARBAKIR Bilal ÖZÇİFÇİ Şair Nesimi İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı 75. Yıl YİBO/Müdür BİLECİK Mahmut DEMİR Bozüyük Mustafa Anadolu Lisesi/Müdür Yardımcısı Bozüyük Mustafa Şeker Anadolu Lisesi/Müdür BİLECİK Sabri ERDOĞDU Bozüyük 100. Yıl İ.Ö.O/Müdür Bozüyük Anadolu Öğretmen Lisesi/Müdür BİLECİK Hanife ALTINBEK Bozüyük Seramik Meslek Lisesi/Öğretmen Bozüyük Seramik Meslek Lisesi/Müdür BİLECİK Fatih BİLİCAN Bozüyük İmam Hatip Lisesi/Müdür İnagöl İmam Hatip Lisesi/Müdür MUŞ Mehmet Şahin YAKUT Anadolu Öğretmen Lisesi/Müdür MUŞ Kasım GÜR Anadolu Lisesi/Müdür KIRKLARELİ Bilal YEŞEN İmam Hatip Lisesi/Öğretmen Halk Eğitim Merkezi/Müdür BİNGÖL Yunus KAVA Yamaç YİBO/Müdür Yardımcısı Bingöl Öğretmen Evi ve ASO/Müdür ŞANLIURFA Hülya AYDOĞDU Nazif BayraktarKız Meslek Lisesi/Müdür ŞANLIURFA Nihat GÜRKAN Fen Lisesi/Müdür ŞANLIURFA Kenan KARAMAN Şanlıurfa İmam Hatip Lisesi/Müdür ŞANLIURFA Mehmet VURAL Eyüp Göncü Lisesi/Müdür ŞANLIURFA Murat TÜYSÜZ Siverek Halk Eğitim /Müdür 573-ŞANLIURFA Nurettin ERGİN Siverek Cumhuriyet İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı
USULSÜZ ATAMALAR
(İlk Atama)
ADI SOYADI
ATANDIĞI OKUL/KURUM
ATAMA KARARNAME TARİHİ
BRANŞ
KPSS PUANI
01-Beytullah YAĞIZ Van Saray Lisesi Matematik 57.172
USULSÜL ATAMALAR
(KURUMLAR ARASI ATAMALAR VE AÇIKTAN ATAMA)
ADI SOYADI
ÖNCEKİ GÖREV YERİ
BRANŞ
ATAMA KARARNAME TARİHİ
ATANDIĞI OKUL/KURUM
01-Lale Kahraman Yüzüncü Yıl Üniversitesi Sınıf Öğretmeni Van Kahraman Çocuklar Kız YİBO 02-Nuran YAVUZ Yüzüncü Yıl Üniversitesi Sınıf Öğretmeni Van Kahraman Çocuklar Kız YİBO 03-Resul ADANAŞ Yüzüncü Yıl Üniversitesi Strateji Geliştirme Daire Başkanlığ Fen Bilgisi Van Milli Eğitim Müdürlüğü 04-Zülküf DEMİRTAŞ İzmir Buca Nüfus Müdürlüğü Tarih Öğretmeni Karaman Ermenek Kazancı Lisesi 05-Cengiz ÖZER Öğretmen Model 10/11/2008 Diyarbakır Milli Eğitim Müdürlüğü 06-Vahap Çınar Öğretmen Tarih 06/03/2009 Ağrı Anadolu Öğretmen Lisesi 07-Deniz ÜSTÜNÇELİK Öğretmen Fizik 06/03/2009 Ağrı Anadolu Öğretmen Lisesi 08-Mehtap UYSAL Uludağ Üni. Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi Görükle Kampüsü Tarih 09/03/2009 Karaman Ermenek İmam Hatip Lisesi 09-Ferhan KÜÇÜKALİ Türk Dili ve Edebiyatı 31/03/2009 İstanbul Kartal Anadolu İmam Hatıp Lisesi 10- Hüseyin KOCAALİ İstanbul Beyoğlu Ayşe Ege KML Matematik 2009-1 Ermenek Güneyyurt Lisesi 11-Muhammet TAŞKIN Zonguldak Kozlu Cengiz Topel İ.Ö.O Matematik 2009-1 Ermenek Lisesi 12-Oktay KAKİ Adana Karataş ÇPL Matematik 2009-1 Ermenek Lisesi 13-Belgin DEMİR İstanbul Şişli Süleyman Çelebi İ.Ö.O Türk Dili ve Edebiyatı 2009-1 Ermenek İmam Hatip Lisesi 14-Fadimana SELVİ Selçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastahanesi Hasta Bakıcısı Resim-İş Başyayla İ.Ö.O 15- Abdulkerim GÜL Tarım ve Köyişleri Bakanlığı Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 2009-1 Anbar İ.Ö.O 16-Yasin TAŞTAN Ankara Çubuk İlçe Müftülüğü Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 2009-1 Ardıçkaya İ.Ö.O 17-Recep Kenan ÇANGA Bartın Kurucaşile Müftülüğü Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 2009-1 Çamlıca İ.Ö.O 18-Ayşegül ÖZKANAT Türk Dili ve Edebiyatı 2009-1 Erzurum Şenkaya Akşar Lisesi 19-Muhammet Ali ALTUNPAK Türk Dili ve Edebiyatı 2009-1 Erzurum Şenkaya Akşar Lisesi 20-Rasim KAYAŞ Türk Dili ve Edebiyatı 2009-1 Erzurum Şenkaya Akşar Lisesi
USULSÜZ ATAMA LİSTESİ
(İl İlçe Şube Müdürü/Müdür Yardımcısı ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Atamaları)
İLLER
ADI SOYADI
Eski Görev Yeri/Görevi
Yeni Görev Yeri/Görevi
01-ADANA Kazım BARAN Yüreğir Doğankent Celil Çavuşoğlu İ.Ö.O /Müdürü Çukurova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü/ Şube Müdürü 02-ADANA Mustafa Kemal ARAS Seyhan Cafer Recai Gizer İ.Ö.O /Müdür
Çukurova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü/ Şube Müdürü
03-ADANA Yunus GÜNGÖR Sarıçam Kürkçüler İ.Ö.O /Müdür Çukurova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü/ Şube Müdür 04-ADANA Abdulcelil TURGUT Sarıçam Mustafalar İ.Ö.O /Müdürü Çukurova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü/ Şube Müdürü 05-ADANA Murat AKGÜL Yeşiloba Metal İşleri/ Müdürü il Milli Eğitim Müdürlüğü/ Şube Müdürü 06-ADANA Üzeyir ÖZDOĞAN Barbaros İ.Ö.O/ Müdür Yardımcısı İl Milli Eğitim Müdürlüğü/Şube Müdürü 07-ADANA Ömer YILMAZ Mardin Derik ilçe MEM /Şube Müdürü Karataş ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü/Şube Müdürü 08-ADANA Halil KILIÇ İnkılap İ.Ö.O/ Sınıf Öğretmeni Seyhan ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü/Geçici Şube Müdürü 09-ADANA Fahrettin GÜLER Ramazan Atıl Lisesi/ Müdür Yardımcısı Seyhan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü/ Geçici Şube Müdürü 10-ADANA İlkem KARAASLAN Meryem Mehmet Kayhan İ.Ö.O/ Müdür Yardımcısı Karataş ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü/ Geçici Şube Müdürü 11-ADANA Celal AKDEMİR İmamoğlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü/ Şube Müdürü Seyhan ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü/ Geçici Şube Müdürü 12-AMASYA Celalettin KAPUSUZ Batman İli Sason İlçe MilliEğitim/ Şube Müdürü AmasyaMilli Eğitim Müdürlüğü/ Geçici Şube Müdürü 13-AMASYA Osman AKBAŞ Merkez Fatih İ.Ö.O/ Kurucu Müdür Amasya Milli Eğitim / Müdürü Yardımcısı 14-MERSİN Mustafa DURAN Bilecik Söğüt 700. Yıl Anadolu Teknik Lise/ Mersin İli Mezitli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü/ Şube Müdürü 15-AMASYA Abdullah KODEK Amasya Merkez Plevne İ.Ö.O/ Öğretmen AmasyaMilli Eğitim Müdürlüğü/ Şube Müdürü Görevlendirme 16-AMASYA Mustafa ACAR Gümühacıköy İ.Ö.O/ Müdür Gümüşhacıköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü/ Şube Müdürü Görevlendirme 17-ERZURUM Ahmet EREN Nene Hatun Kız Meslek Lisesi/Öğretmen Erzurum İl Milli Eğitim Müdürlüğü/Şube Müdürü Görevlendirme 18-ERZURUM Erdoğan CEYLAN Erzurum Kazım Karabekir ndüstri Meslek Lisesi/öğretmen Erzurum İl Milli Eğitim Müdürlüğü/Şube Müdürü Görevlendirme 19-ERZURUM Bayram KARAPINAR Erzurum Nihat Kitapçı İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Erzurum İl Milli Eğitim Müdürlüğü/Şube Müdürü Görevlendirme 20-ERZURUM Murat ŞAHİN Erzurum Aziziye Halk Eğitim Merkezi/Müdür Yardımcısı Aziziye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü/Şube Müdürü Görevlendirme 21-ERZURUM Osman Nuri AYDIN Erzurum Aziziye Yavuz Sultan YİBO/Öğretmen Aziziye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü/Şube Müdürü Görevlendirme 22-ERZURUM Lütfü DÜZ Erzurum İmam Hatip Lisesi/Öğretmen Palandöken İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü/Şube Müdürü Görevlendirme 23-ERZURUM Harun ÇİNİCİ Erzurum İşitme Engelliler İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Palandöken İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü/Şube Müdürü Görevlendirme 24-ERZURUM Akın OKTAY Erzurum Şenkaya Hüseyin Köycü İ.Ö.O/Öğretmen Yakutiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü/Şube Müdürü Görevlendirme 25-ERZURUM Halil KARAPINAR Erzurum 3 Temmuz Lisesi/Müdür Erzurum İl Milli Eğitim Müdürlüğü/Şube Müdürü Görevlendirme 26-ERZURUM Hatem DURSUN Erzurum Kayakyolu İ.Ö.O/Müdür Erzurum İl Milli Eğitim Müdürlüğü/Şube Müdürü Görevlendirme 27-ERZURUM Sinan TAŞ Erzurum Aziziye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü/Şube Müdürü Görevlendirme 28-ERZURUM Faik KAYMAZ Erzurum Karayazı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü/Şube Müdürü Erzurum Plandöken İlçe Milli Eğitim
Müdürlüğü/Şube Müdürü Görevlendirme 29-ERZURUM Resul BİLİCİ Erzurum Palandöken İ.Ö.O/Müdür Erzurum Yakutiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü/Şube Müdürü Görevlendirme 30-ELAZIĞ Tahir CEVHER Merkez Anadolu Lisesi/Müdür Elazığ Milli Eğitim Müdürlüğü/Müdür Yardımcısı Görevlendirme 31-MERSİN Kamil DURDU Mersin Mustafa Kemal İ.Ö.O/ Mersin Akdeniz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü/Şube Müdürü 32-MERSİN Nedim ŞAHİN Mersin Anamur İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü/ Mersin Toroslar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü/Şube Müdürü 33-MERSİN Ömer Faruk ÇETİNKAYA Mersin Necatibey İ.Ö.O/ Mersin Toroslar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü/Şube Müdürü 34-MERSİN Güven KARABULUT Mersin Toroslar İ.Ö.O Mersin Toroslar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü/Şube Müdürü 35-MERSİN Nurettin CAN Mersin Abdullah Günaydın İ.Ö.O/ Mersin Yenişehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü/Şube Müdürü 36-MERSİN Aziz DEMİR Mersin Mut ÇPL/ Mersin Mezitli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü/Şube Müdürü 37-MERSİN Ömer Faruk BİLGİN Mersin Mezitli Dr. Hakan Kundak İ.Ö.O/ Mersin Mezitli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü/Şube Müdürü 38-MERSİN Cafer AKBULUT Ağrı Hamur İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü/ Mersin Akdeniz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü/Şube Müdürü 39-MANİSA Fikret TOSUN Manisa İmam Hatip Lisesi/Müdür Yardımcısı Manisa İl Milli Eğitim Müdürlüğü/ Şube Müdürü Görevlendirme 40-MANİSA Abdullah ÖLMEZ Turgutlu Lisesi/Öğretmen Manisa Milli Eğitim Müdürlüğü/ Şube Müdürü Görevlendirme 41-NEVŞEHİR İbrahim ÇELEBİ Nevşehir İli Derinkuyu İlçesi Kuyulutatlar İ.Ö.O/Müdür Nevşehir İli Derinkuyu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü/Şube Müdürü-Geçici 42-NEVŞEHİR Osman BALAK Nevşehir Merkeze Bağlı Çardak İ.Ö.O/ Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü/Şube Müdürü 43-NEVŞEHİR Mustafa KARATEKİN Avanos Cumhuriyet İ.Ö.O/ Avanos İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü/Müdür-Görevlendirme 44-NEVŞEHİR Naci GÜVEN İl Milli Eğitim Müdürlüğü/Şef Kozaklı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü /şube Müdürü-Görevlendirme 45-NEVŞEHİR Mehmet KIRATLI Nevşehir Avanos İlçesi Alaattin İ.Ö.O/Müdür Nevşehir İli Acıgöl İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü/Müdür-Görevlendirme 46-AMASYA Hüseyin ASLAN Amasya Merkez Halk Eğitim Merkezi ve ASO/Müdür Amasya İl Milli Eğitim Müdürlüğü/ Şube Müdürü 47-AMASYA Yasin KÜÇÜK Müftü Mehmet Tevfik İ.Ö.O/Öğretmen Amasya İl Milli Eğitim Müdürlüğü/ Şube Müdürü 48-AMASYA Yunis BAŞDAĞ Hamit Kaplan İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Hamamözü İlçe Milli EğitimMüdürlüğü/Müdür Vekil 49-AMASYA Mustafa ASİL Göynücek Atatürk İ.Ö.O/Müdür Göynücek İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü/Şube Müdürü Görevlendirme 50-AMASYA Fatih ÜÇOK Suluova Sağlık Meslek Lisesi/Müdür Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü/Müdür Görevlendirme 51-AMASYA Ramazan SAĞIR Merzifon İmam Hatip Lisesi/ Müdür Merzifon İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü/Şube Müdürü Görevlendirme 52-KONYA Arif BÜYÜKGURSAK Konya Taşkent Avşar İ.Ö.O/Öğretmen Konya Taşkent İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü/Müdür Geçici Görevlendirme 53-KONYA Erdoğan DİNÇ Konya Taşkent Çetmi İ.Ö.O/Müdür Konya Bozkır İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü/Müdür Geçici Görevlendirme 54-KONYA Harun SOLGU Konya Bozkır Sarıoğlan YİBO/Müdür Yardımcısı Konya Hadim İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü/Müdür Geçici Görevlendirme 55-KONYA Halit KÜTAHYA Konya Taşkent İmam Hatip Lisesi/ Müdür Başyardımcısı Konya Emirgazi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü/Şube Müdürü Geçici Görevlendirme 56-KONYA Ahmet BABAOĞLU Konya Selçuklu Atatünk Lisesi/Müdür Yardımcısı Konya Meram İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü/Şube Müdürü Geçici Görevlendirme 57-KONYA Süleyman Cumhur BAŞARAN Meram Zeki Özdemir Lisesi/Müdür Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğü/Şube Müdürü Görevlendirme 58-NİĞDE Mehmet SARITAŞ Cihanbeyli Lisesi Müdür Yardımcısı Niğde Bor/Şube Müdürü 59-KIRŞEHİR Ahmet DAĞISTAN Akçakent Lisesi/Müdür Kırşehir Akpınar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü/Şube Müdürü Görevlendirme 60-KIRŞEHİR İlimdar KAYA Aksaray Eskil İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü/Müdür Kırşehir Milli Eğitim Müdürlüğü/Müdür Yardımcısı Görevlendirme 61-ANKARA Serkan UYAK Çankaya Ahmet Haşim İ.Ö.O/Müdür Çankaya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü/ Şube Müdürü Geçici 62-ANKARA Ceyhun AY Balıkesir Ayvalık Atatürk İ..Ö.O/Müdür EARGED/ Şube Müdürü Geçici 63-ÇORUM Ercan GÜLTEKİN Adil Candemir ÇPL/Müdür Hamamözü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü/ Şube Müdürü