Türk Eğitim-Sen’in MEB Yasa Tasarısını protesto etmek için Türkiye’nin dört bir yanında 26 Şubat tarihinde yaptığı bir günlük iş bırakma eylemine katılım yoğundu. Tasarının geri çekilmesi için biraraya gelen eğitimciler, tek ses tek yürek oldu.
Türk Eğitim-Sen’in MEB Yasa Tasarısını protesto etmek için Türkiye’nin dört bir yanında 26 Şubat tarihinde yaptığı bir günlük iş bırakma eylemine katılım yoğundu. Tasarının geri çekilmesi için biraraya gelen eğitimciler, tek ses tek yürek oldu.
Adres: Erzurum Mahallesi Talatpaşa Bulvarı No:160 Kat:6 Cebeci/ANKARA
Telefon: 0 312 4240960 (8 Hat)
Belgegeçer: 0 312 4240968
E-Mail: iletisim@turkegitimsen.org.tr
Kep Adresi: turkegitimsen@hsO1.kep.tr
© Türk Eğitim-Sen – Tüm Hakları Saklıdır. Tasarım ve Uygulama.